Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Sta da se prebaci? Ovo moje?

Pa ti je on postavio, opet kako se sprema, glupira ili ne, kakve veze ima. Nije zivot samo striktno strejt posao, ima nešto i pored toga. Tamo se pisu i postavljaju svakakve bljuvotine, ne vidim razlog da se premesta.

Ukoliko se dobije taj poriv, molim da se obrise pre svega.

 

 

Link to comment

ima veze, zato što ste terali ljude sa topica zato što ne pričaju o tenisu

 

i na onom topicu su isto stvari koje je Novak sam kačio

 

 

Edited by levi
Link to comment

Masis[mention=42]levi[/mention] sustinu.

Veze nema sa tim sto hoces i pricas.

Sto kaze [mention=42]Jean-Luc Picard[/mention] zna se sta je fan topik, a sta ono drugo.

Nije to za Liban postavljeno iz dobrih namera tamo, a moglo je i ovde, ali bez lose namere, tipa "ahha sad se javljas, a gde si bio...". Sve je vrlo jasno. Fan topik je i posao kojim se bavi i ono oko njega, gledano navijacki i dobronamerno. A ovo je fan tema.

 

 

 

 

Link to comment

Levi samo provocira, ne treba nasedati, svakome je jasna razlika između ova dva topika.

 

Ja ovaj ne doživljavam kao fan topik, već običan topik koji će se baviti Novakovim i tenisom pa i životom ali na objektivan i korektan način, a ne sprdnjom i senzacionalizmom. 

Link to comment
51 minutes ago, Jumanji said:

Masis[mention=42]levi[/mention] sustinu.

Veze nema sa tim sto hoces i pricas.

Sto kaze [mention=42]Jean-Luc Picard[/mention] zna se sta je fan topik, a sta ono drugo.

Nije to za Liban postavljeno iz dobrih namera tamo, a moglo je i ovde, ali bez lose namere, tipa "ahha sad se javljas, a gde si bio...". Sve je vrlo jasno. Fan topik je i posao kojim se bavi i ono oko njega, gledano navijacki i dobronamerno. A ovo je fan tema.

 

 

ne postoji niakakv fan topic i hate topic ni o čemu, pa ni o Novaku,  nego fanovi hoće da zabrane da se o Novaku piše ružno :( 

 

ovo je topic o tenisu, sve ostalo na onaj drugi

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

Ja ovaj ne doživljavam kao fan topik, već običan topik koji će se baviti Novakovim i tenisom pa i životom ali na objektivan i korektan način, a ne sprdnjom i senzacionalizmom. 

jel hoces objektivno, ili hoces topik ociscen od kitike? ne moze oba, jbg

  • +1 1
Link to comment

Pa sam sam ga kritikovao milion puta, dakle kritika postoji. Kao što postoji razlika između kritike i klasičnog dijarejisanja njegovih hejtera po svakoj gluposti koja se ukaže kao potencijalno pogodna za takvo nešto a da pri tom ne pokušaju da percipiraju na trenutak situaciju iz  njegovog ugla ili ne daj bože razumeju zašto je nešto uradio ili je rekao ili nije. 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Meni je kritika ovog tipa totalno promašena: 

58 minutes ago, Jumanji said:

"ahha sad se javljas, a gde si bio..."

 

To što neko očekuje od Novaka da se odredi prem našim unutarpolitičkim događajima je jedno, a to što je Novak okačio za Bejrut je nešto sasvim drugo. Dve sasvim nepovezane stvari.

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

Pa sam sam ga kritikovao milion puta, dakle kritika postoji. Kao što postoji razlika između kritike i klasičnog dijarejisanja njegovih hejtera po svakoj gluposti koja se ukaže kao potencijalno pogodna za takvo nešto a da pri tom ne pokušaju da percipiraju na trenutak situaciju iz  njegovog ugla ili ne daj bože razumeju zašto je nešto uradio ili nije rekao ili nije. 

da li ti mislis da si dovoljno objektivan po pitanju novaka da odredjujes koja je kritika validna koja nije?

Link to comment
Just now, Joe D said:

da li ti mislis da si dovoljno objektivan po pitanju novaka da odredjujes koja je kritika validna koja nije?


Rekao bih da da, svakako se trudim da ne branim svaku glupost koju uradi ili pravdam svaku glupost koju kaže zato što ga gotivim kao tenisera, a i čoveka.

Da li sam 100% objektivan, pa ko je. 

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni je kritika ovog tipa totalno promašena: 

 

To što neko očekuje od Novaka da se odredi prem našim unutarpolitičkim događajima je jedno, a to što je Novak okačio za Bejrut je nešto sasvim drugo. Dve sasvim nepovezane stvari.

Apsolutno se slažem. Ovo je svjetska tragedija.

 

Sa druge strane litije i BLM se mogu malo bolje upoređivati sa protestima, ali meni je jasno, tj. mislim da vidim i ugao zašto se nije javljao povodom protesta. I ako je to što mislim da je, to je onda malo bezveze iz moje vizure, ali ok, gleda čovjek svoje interese. Ne razlikuje se od onog što ja percipiram da radi većina Srba, intimno je protiv Vučića ali gleda da mu se ne zamjeri da ne bi propala neka sitnija ili veća korist.

Link to comment
 
ne postoji niakakv fan topic i hate topic ni o čemu, pa ni o Novaku,  nego fanovi hoće da zabrane da se o Novaku piše ružno :( 
 
ovo je topic o tenisu, sve ostalo na onaj drugi


Kako da ti kazem, mozes da se pravis Tosa koliko hoces, ali nit' je tebi Novak bitan, nit' se nesto uzbudjujes oko tenisa, tako da ti mozes slobodno tamo, a mene ostavi ovde. S mirom (bez cveta u kosi).

Meni je kritika ovog tipa totalno promašena: 
 
To što neko očekuje od Novaka da se odredi prem našim unutarpolitičkim događajima je jedno, a to što je Novak okačio za Bejrut je nešto sasvim drugo. Dve sasvim nepovezane stvari.


Slazem se, ali ne misle svi tako.

Ispod tog statusa koji je postavio, koliko besmislenih komentara, cak mogu da kazem i punih mrznje, pa i prebacivanje, jer nije pomenuo stradale u Oluji.
Uzelo maha opasno. Jeste da je i sam kriv za ponesto, ali kao i sve kod nas, preterivanje do koske, bez takta i mnogo razuma.
Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:


Rekao bih da da, svakako se trudim da ne branim svaku glupost koju uradi ili pravdam svaku glupost koju kaže zato što ga gotivim kao tenisera, a i čoveka.

Da li sam 100% objektivan, pa ko je. 

ja bih rekao da ne, i to ne samo na osnovu ove rasprave. ali to je svakako nesto sto  vecina prirodno misli o sebi.

 

nevezano za tebe, nije nista novo da fanovi sportista/klubova budu preosetljivi na pominjanje onih za koje navijaju u negativnom kontekstu. imamo to po celom sportskom forumu, sa svim patkometrijama i trolovanjima. ali ne znam da je nekad rasprava ostavljena kao ekskluzivno pravo fan klubova. novak djokovic je znacajna javna licnost, ne tice se samo fanova.

Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

ali ne znam da je nekad rasprava ostavljena kao ekskluzivno pravo fan klubova.


Upravo u tome je poenta, nekima se ovde uopšte ne raspravlja, već bi da se sprdaju. Ako ne vidiš razliku, prođi malo po četničkom topiku. 

Da je na ovom topiku dozvoljeno samo afirmativno pisanje, pa prvi bih rekao da je to maloumno.
 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...