Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 hours ago, Mil@n said:

Ja mislim da su Rodžerovoj smirenosti, samokontroli i svemu što ga prati u tom kontekstu doprinele pre svega pobede i porazi kojih je godišnje u tom naletu imao svega po par daje stvarno bilo glupo da se zbog toga cima, lomi rekete, divlja. Nolo ga je u više navrata izbacio iz koloseka, a ponekad i drugi igrači kada su porazi postali učestaliji. Ali da, on je definitivno projekat i nema se tu šta prigovoriti, čovek će da mlati milijarde daleko pošto okači reket o klin. 

 

Ma, svi su oni projekti ali se sa Rodzerom bas preteralo u tom gliter fazonu. Kad se setim onih zlatom izvezenih sakoa na Vimlbdonu i dan danas se stresem od gnara. Onakvu prirodnu silu od tenisera pretvoriti u tenisku Barbiku je stvarno malo lejm. Cini mi se da je to dosta kasno krenulo, negde krajem prosle decenije. Rodzer iz 2005/06 je bio tenis iz snova. Bukvalno.

Link to comment
Quote

Rodzer iz 2005/06 je bio tenis iz snova. Bukvalno.

 

i odjednom baš tu negde od 2007 Rodžer počeo da se menja, a do tad je bio super :happy:

 

glavna razlika između Ronija i Rodžera je to što jedan ima rivala iz Srbije a drugi nema. da je u snookeru br 1 iz Srbije, kenjali bi i po Roniju sve u 16

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

i odjednom baš tu negde od 2007 Rodžer počeo da se menja, a do tad je bio super :happy:

 

glavna razlika između Ronija i Rodžera je to što jedan ima rivala iz Srbije a drugi nema. da je u snookeru br 1 iz Srbije, kenjali bi i po Roniju sve u 16

 

 

 

Da. I to nema veze sa pojavom Djokovica vec Nadala. Stvarno bi mogao da sjases vise s tim aluzijama da su svi drugi zli i prljavi nacionalisti koji ne razmisljaju dalje od srpske zastave a jedino ti, podgojeni Djordje Cvarkov, drzis evropsku buducnost Srbije u svojim mocnim rukama. Ne budimo se i ne lezemo svi kao pseudopoliticki aktivisti, neki bismo i da pisemo o sportu bez sitnih zlobnih upadica.

 

Da ironija bude veca, dok su u sportu kojim se bave Roni i Rodzer prilicno slicni po stilu i talentu, ne postoje dva razlicitija ljudska bica po ponasanju van sporta. Ali zasto bi ti to znao, bilteni LSV ne sadrze takve informacije.

Link to comment

Deda je velemajstor i jos uvek zvanicno najveci ikada, al mi ide na ganglije ko nijedan sportista u istoriji, bas zbog te snobovshtine koju sakuplja svojom pojavom. Medjutim, pegla za sve pare, crta po terenu, i dan danas

Link to comment
44 minutes ago, iDemo said:

Federer da podigne spomenik (za zivota) Soderlingu.

 

I Tomiju Haasu. U osmini finala te godine Haas je vodio 2:0 i imao brejk prednosti u trecem, pa se raspao. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...