Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

washington je otkazan. sledeci je onda sinsi (u njujorku) 22.08. ako i sinsi otkazu onda nema sanse da se igra us open kao prvi turnir posle 6 meseci pauze

Link to comment

Ako sam ja dobro računao 2020 race bodovi

Đoković  3165

Nadal     1110

 

Turniri 2019. šta se ne igraju ove godine IW, Miami, Barcelona, MC, Wimbledon, Canada, Basel

Đoković  2315

Nadal   2620

 

To im se sigurno dodaje za ovu godinu

Đoković 5480

Nadal  3730

 

Ostaju turniri 2020. šta se možda igraju gdje brane bodova

Đoković 4740

Nadal  6120

 

Ako se i to ne bude igralo ili osvoje manje bodova na tim turnirima onda

Đoković 10220

Nadal 9850

 

Nadal na šljaci može osvojiti samo u Madridu nešto i to 640 bodova. Nakon toga je Azija, to vjerovatno neće ni igrati zbog rasporeda. I na kraju Paris i London gdje može osvojiti 640+1100 bodova. To je ukupno 2380 bodova.

 

Znači da Đoković treba 2000 godova do kraja sezone za 1. poziciju u tom nekom worst case scenariju za njega. A realno da će mu trebati i manje, tako da mislim da je u dobroj poziciji.

 

 

 

Link to comment

Nisi ispratio novi sistem bodovanja, nadal ne gubi nista makar ne igrao USO ni RG jer se racuna bolji rezultat iz 2019-20. Nadal vec posle Madrida moze da izbije na prvo mesto

Link to comment
8 hours ago, Zed said:

Ja računam za kraj godine, a ne nakon Madrida. Đokoviću bi svakako odgovaralo da se igra us open zato šta on tamo brani samo 180 bodova a Nadal 2000.

tacnije je reci da novak moze na us openu da osvoji max 1820 bodova, a nadal 0. ali nadalu se priznaju tih 2000 bodova

Link to comment
16 hours ago, Zed said:

Ja računam za kraj godine, a ne nakon Madrida. Đokoviću bi svakako odgovaralo da se igra us open zato šta on tamo brani samo 180 bodova a Nadal 2000.

Ne znam kako si dosao do te racunice za kraj godine? Novaku valjda odgovara da igra USO jer moze samo da osvoji vise bodova. Nadalu ne treba da igra USO jer ima garantovanih 2000 bodova za kraj godine (i za sledecu godinu)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...