Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

41 minutes ago, Joe D said:

jel hoces objektivno, ili hoces topik ociscen od kitike? ne moze oba, jbg

 

Svakako moze topik ociscen od kitika. Kad su kitike male hoce da se zaserava topik frustracijama zbog manjka santimetara na bogougodnim delovima tela. Neka se svako bavi svojom kitikom u svoja cetiri zida ili neka otvori neki "draga Saveta, sta da radim mala mi je kitika" topik, ne moze muceni Novak da bude kriv za tudju genetiku.:dry:

Link to comment

a mozda samo da se preimenuje 'četnik s reketom' u 'društveni fenomen'.. pa bi ljudi koji gotive tenis pisali i tamo, kritički...

 

ovako je u samom nazivu topika ismevanje i sprdačina

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Joe D said:

ja bih rekao da ne, i to ne samo na osnovu ove rasprave. ali to je svakako nesto sto  vecina prirodno misli o sebi.

 

nevezano za tebe, nije nista novo da fanovi sportista/klubova budu preosetljivi na pominjanje onih za koje navijaju u negativnom kontekstu. imamo to po celom sportskom forumu, sa svim patkometrijama i trolovanjima. ali ne znam da je nekad rasprava ostavljena kao ekskluzivno pravo fan klubova. novak djokovic je znacajna javna licnost, ne tice se samo fanova.

 

ovo mi je zanimljiv fenomen, ljudi, presli 40-50 godina, ne mogu da podnesu kada napises nesto sto im se ne svidja o zvezdi, partizanu, nolu... jedan sampion me naziva autosovinistom jer sam kritican spram aktuelnog pojavnog oblika fkcz,    slabo pratim nola i ono sto se pise o njemu, mogu misliti kakvih tek tu sukoba ima izmedju pravovernih i autosovinista.

  • +1 1
Link to comment

A mozda da se ne proteruju ljudi sa topika kako pravila foruma nalazu i ostavi moderaciji da odluci koja je rasprava vredi da ostane o koja ne. Ako to ostavis matorim ljudima koji krenu da ti premeravaju genitalije kad im dirnes u idola, nema tu srece u raspravi, 

Link to comment
24 minutes ago, Joe D said:

ja bih rekao da ne, i to ne samo na osnovu ove rasprave. ali to je svakako nesto sto  vecina prirodno misli o sebi.

 

nevezano za tebe, nije nista novo da fanovi sportista/klubova budu preosetljivi na pominjanje onih za koje navijaju u negativnom kontekstu. imamo to po celom sportskom forumu, sa svim patkometrijama i trolovanjima. ali ne znam da je nekad rasprava ostavljena kao ekskluzivno pravo fan klubova. novak djokovic je znacajna javna licnost, ne tice se samo fanova.

 

pa naravno da jeste, to su teme i na fk i na kk topicima gde kad neko uleti odmah prođe kroz sito i rešeto 

 

a ja nisam novakov fan, ali cela ova rasprava jeste zato što se muslin iskompleksirao po stoti put pa glumi majmuna 

 

Link to comment
20 minutes ago, Tsai said:

a mozda samo da se preimenuje 'četnik s reketom' u 'društveni fenomen'.. pa bi ljudi koji gotive tenis pisali i tamo, kritički...

 

ovako je u samom nazivu topika ismevanje i sprdačina


Slažem se, a skoro će deceniju kako nije više četnik.

Link to comment

Jos jedan krug pokusaja trojice unesrecenih likova da upropaste i ovaj topik, otprilike se pojave jednom u svakih mesec dana. A da ih neko pita zasto na odgovarajucem podforumu ne podignu topik na kojem bismo imali prilike da citamo te njihove minuciozne, strucne i promisljene kritike, bilo bi vrlo brzo jasno da njih ne zanima tema vec ih nervira sto postoje ljudi koji bi se radije bavili temom nego da moraju da citaju glupave palanacke bljuvotine nastale iz licne frustracije tudjim uspehom, pa ako mogu da im se useru u boravak na forumu. To im je jedini motiv.

Link to comment

Ja sam rad da otvorim taj topik u toku dana, kad nadjem malo slobodnogo vremena. Ukoliko je moderacija rada da ga moderiše i odstranjuje likove sa oba pola ostrašćenosti. 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Mos said:

Ja sam rad da otvorim taj topik u toku dana, kad nadjem malo slobodnogo vremena. Ukoliko je moderacija rada da ga moderiše i odstranjuje likove sa oba pola ostrašćenosti. 

Nemaju ni zvezda i partizan fenomenoloske topike na drustvu, ne vidim zasto bi imao Novak. Logicnije bi bilo da se otvori zaseban fan topik.

Link to comment

Zato što ako neko uleti sa mikro hidroelektrane argumentom to je rasprava za društvo. Evo konkretno ja ne znam ništa o tome. Ni o problemu, ni o učešću porodice Djoković u tom poduhvatu. Isto važi za širenje neutemeljenih zdravstvenih teorija, koje u mom slučaju direktno utiču na zdravlje jer imam u svom okruženju ljude kojima DJokovićevo mišljenje znači. Isto važi i za proteste i za Crnu Goru, pa i za mučene crnce. Ova preostala dva topika mogu da ostanu Leviju sa jedne strane da hejtuje i Jumanjiju da worshipuje, što se mene tiče. 

 

Naravno, ovo je moguće samo do prve krivine dok ne krenu uvrede sa obe strane. 

Edited by Mos
Typos
Link to comment
15 minutes ago, Joe D said:

Nemaju ni zvezda i partizan fenomenoloske topike na drustvu, ne vidim zasto bi imao Novak. Logicnije bi bilo da se otvori zaseban fan topik.

zato sto su cz i prt globalni racq za razliku od novaka 

Link to comment

Može se negirati koliko hoće, i možda formalno  nije tako, ali suštinski onaj topik dole je paradigma hejt topika, ukoliko nije evoluirao u nešto smislenije tokom poslednjih pet godina koliko ga nisam posećivao. 

Link to comment

Ja došso da pročitam nešto o Novaku, odnosno da li će učestvovati na US Openu... Izgleda da sam skrenuo negde levo kod Albukerkija :wacko:

 

Link to comment

Posle ove užasne vesti o smrti Odža sad se plašim za Novaka, jer je i on kao Odžo imao koronu. Plašim se da mu nije ostavilo posledice na srce. Kakve užasne vesti u zadnjih nekoliko meseci....

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...