Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

i ja cenim :) kod partizanovog stadiona sam ja. ipak, gorivo sipam uvek na maloj art petrol pumpi na starom sajmištu. kad me mrzi i kad sipam manje od punog rezervoara siđem dole na jugopetrol kod steca na autoputu

Link to comment

Ha, ja radim kod Zvezdinog stadiona :-) a inace na NIS-ovoj pumpi na autokomandi su kolegi pre neki dan sipali benzin umesto dizela :ph34r: Ja od sada jos vise izbegavam NIS.

Edited by puella
Link to comment
  • 1 month later...

@Madjarska i gorivoKartice sasvim solidno funkcionisu, barem u slucaju Intesa + VISA, racunali su mi po dobrom kursu, nije bilo nikakve provizije. Uzeh u septembru euro-super-bezolovni-kakogod kod Shell-a i na kraju je to ispalo manje nego na beogradskom Mol-u, a da sam uzela na njihovom Mol-u, ustedela bih jos koji dinar.

Link to comment
  • 3 weeks later...

inače art petrol... khm... čudnijeg gazdu nisam video... do skoro je bilo 118,9 din/L i tako ja na auto putu pun gas a auto neće da ide i oblakčina belog dima iz auta... na jednom od kombija isto... garant lož ulje.od prekjuče cena 129.9 din/L kaže radnik: OVO je mol-ovo gorivo. nema više belog dima.inače art petrol je preuzeo još 2 pumpe od nisa - diplomatsku kod partizanovog stadiona :Hail: šućur alahu svaka mu dala ne moram preko mosta više po gorivo i pumpu na petlovom brdu (tamo takođe mi je kuća u neposrednoj blizini pa je dupla korist)svuda unificirana cena 129,9 din/L

Link to comment

hmm gde je to na petlovom tacno ? a jesi sipao nekad na onim pumpama na ibarskoj ... zaboravih ime. soc su skroz, crveno bele, neko prezime je u pitanju cini mi se, al im je eurodizel bio 125 letos.

Link to comment
koliko ustedis na ceni, izgubis na potrosnji. po kojoj logici je molov dizel jeftiniji kod nekog preprodavca nego kod njih?
Nije ni meni jasna ta logika, ali je činjenica da taksisti sipaju na diplomatskoj kao da je džabe. Najsmešnije je što je eurodizel skroz kod zida pa svi u red ulaze vozeći u rikverc.
Link to comment
hmm gde je to na petlovom tacno ? a jesi sipao nekad na onim pumpama na ibarskoj ... zaboravih ime. soc su skroz, crveno bele, neko prezime je u pitanju cini mi se, al im je eurodizel bio 125 letos.
postojala je uvek jedna jedina jugopterolova pumpa na pevcu... na sredini oplenačke malo ispod broja 47.nisam sipao 3 godine unazad nigde osim na jeftinim pumpama. pre ovog art petrola sipao sam na dorćolu kod visokog stevana...pitam se i ja za računicu, ali kapiram da - veća firma, veći troškovi. gazzo prijatelje, nijedan od kombija nije izgubio ništa na potrošnji. a veliki su motori i mnogo prelaze, pa cenim da bi moj napaćeni novčanik odmah osetio razliku.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...