Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

otkud hipsteru auto? :D moze da ima veze sa gorivom, sa izduvnim gasovima, sa motorom, sa milion stvari. meni se upalila, a sve radi normalno, i nista nije sjebano na autu. onda su mi izmedju ostalog rekli i to za gorivo, prikacili ga na racunar, resetovali nesto kao tamo, i opet se ne pali.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

od danas na art petrolu 143,9 din!!!!!!!!!! vratite nas u zlatno doba slobe šiljoševića (da li sam ja to rekao!?) kad je država određivala nisku cenu goriva zarad socijalnog mira i opšte inflacije!!!

Link to comment

- da vremena šverc-komerca kada su nas snabdevali šverceri gorivom iz rumunije, tamo su ga kupovali za 40 feninga a kod nas prodavali za 1-1,2 dem i to iz kuvanih flaša coca-cola-e :D- i opet su manje oni krali nego što nas država sada dere preko akciza

Link to comment

Ja bi' se i mnogo duze mogao pridrzavati ovoga jer retko idem van grada ali ima ljudi kojima posao svaki dan zavisi od toga i do kurca, moraju da sipaju... ali benzin jebenih 140 dinara, brate mili... :mellow:

Link to comment
u tome i jeste poenta, što žderu kolače jer ih mrzi da skoknu po lebac.
Lebac u tvojoj kombinaciji ne može da se dobije ako uz njega ne kupiš i pekarsku opremu. Znaš li koliko košta ugrađivanje plina u auto, znaš li koliko košta atest plinskog sistema u ovlaštenoj instituciji, znaš li nakon koliko vremena nakon ugrađivanja plinskog sistema u auto zapravo počinješ da štediš na razlici u ceni između TNG i benzina/dizela?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...