Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

sipam uvek na Mol-u, a dizel cenim po potrosnji, uvek isto sipam i mogu da kontrolisem potrosnju. Na OMVu mi se desavalo da predjem i 50km manje nego kad sipam na Molu, od tada sipam samo kod magyarok-a
+eanIzvadio bajs iz naftalina, kola ne palim do leta do kada cu i, nadam se, ustedeti za put do mora. Lopovi.
Link to comment
Kako procenjujete "dobar" dizel? Manje troši? Tiši motor?
uglavnom sipaju lož ulje i deklarišu ga kao evro dizel. 2.3jtd i 2.8hdi/2.8jtd umiru u najgorim mukama ispuštajući belu dimčinu i vukući znači nikako, dok 2.5tdiV6 radi kao ferguson u klimaksu :(
Link to comment

ako je par kilometara dnevno "vozanje", prelazim na bajs...šta ono neko reče, sa 2000 dindži se na plin "voza" 20 dana

Edited by mire
Link to comment
šta ono neko reče, sa 2000 dindži se na plin "voza" 20 dana
2000 din/70,8 din/lit = 28,24 lit24,84 l/6,4 l na 100 km = 441 km440 km / 20 dana = 22 km/dan Edited by Hella
Link to comment
'ajde, dobro, neću u detalje...samo me zanima koje to vozilo ima navedenu potrošnju
domaće auto čudo, u kombinaciji sa štekarom. punto 1.2, ravne i duge deonice od kuće do posla, ne obilazim nikoga, ne ubrzavam naglo, drugu polovinu ulice vozim van brzine, ne palim klimu u gradu, gasim na semaforu, izbacujem sve nepotrebno iz kola, displej zakucan na prosečnu potrošnju, nikad preko 3.000 rpm, uvek u većoj brzini, gume 2,2 atmosfere, redovno menjam filtere za vazduh, uređaj ugradio imgrund, plin sipam na eurogasu i molu.
Link to comment
već na "ne obilazim nikoga" mi se zavrtelo u glavi i izgubio sam se :)))
pa dobro, tuđinima sviram dok se ne slete u jendek...
Ja sam se izgubio kod cene 70,8 dinara.
bilo je toliko kad sam poslednji put računao. kako god, s ovom cenom mogu 19 km dnevno, ali bi mu u evrima došlo na isto. Edited by Hella
Link to comment
domaće auto čudo, u kombinaciji sa štekarom. punto 1.2, ravne i duge deonice od kuće do posla, ne obilazim nikoga, ne ubrzavam naglo, drugu polovinu ulice vozim van brzine, ne palim klimu u gradu, gasim na semaforu, izbacujem sve nepotrebno iz kola, displej zakucan na prosečnu potrošnju, nikad preko 3.000 rpm, uvek u većoj brzini, gume 2,2 atmosfere, redovno menjam filtere za vazduh, uređaj ugradio imgrund, plin sipam na eurogasu i molu.
jesi pomislio nekad "u jbt, kako je ovo dosadno!" ???
Link to comment
jesi pomislio nekad "u jbt, kako je ovo dosadno!" ???
pa ne, dosadnije je nonstop kenjkati kako je gorivo skupo i kako nas mafija dere, a mi samo turiramo do 7000 rpm na semaforu, ujutro grejemo kola po pola sata i palimo ih da skoknemo do drugog ćoška po pljuge. Edited by Hella
Link to comment

Ja pričam da bi svaka kuća trebala da ima po jednog Golfa dvojku dizela. Kad udari kriza njemu i lož ulje premija. Nisam probao sa pretopom, verujem da se ne bi bunio. Na nekim Knez pumpama prodaju i Euro lož ulje! :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...