Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

@Zabalujev:ako mi objasnis, racionalno, zasto posle 13 sati posla ne smem da kupim flasu vina za uz veceru, tj. kako je to lose po drustvo, prihvaticu. pretpostavljam da posle svog do jaja IT posla ti ides sa ortacima u kafic i da si ziveo u sredini u kojoj samo garagani goli do pojasa idu na klupicu da piju, ali dozvoli da te prosvetlim: pijenje u parkovima je deo lokalne kulture i meni je to bitna stvar, kao i mnogim ljudima ovde. ako je nekome to smesno ili misli da je nebitno, e pa, naranim ja takvog govnima i utapkam cizmom.
Ne znam odakle ti uopste ideja da ja na bilo koji nacin zelim da nekom branim kupovinu alkoholnih pica, odakle uopste prica o zabrani kupovine vina posle 13h, odakle termin 13h, odakle da ja izlazim u kafice, odakle da ja nikada nisam pio na javnim mestima, po klupama i parkovima i tako dalje. I odakle da je moj IT posao do jaja? Rudnik ko rudnik. I odakle, o Sotono, ideja da ja mogu racionalno da rasudjujem? Ja se borim za ustavno pravo da podjebavam one koje je neko lagao da se zabranjuje konzumiranje alkoholnog pica posle 22h itd. pa se veceras prkosi. Ja cu sad da utripujem da je zabranjeno kupanje, pa cu da se istusiram. I operem kosu, nek ide zivot. PUNK! Djilas majstorski ovo izvodi, lepo covek sve premerio. Omladina misli da su svi isti, penzosi ce ga voleti, pilon na Adi, novci se obrcu, a on domacin. Izuzetan rad. Samo da ne ispadne cava, ko sa platanima. Opet ih zasadi, kurva... Al dobar pilon, sto jes, jes...
Link to comment
  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

Ja se borim za ustavno pravo da podjebavam one koje je neko lagao da se zabranjuje konzumiranje alkoholnog pica posle 22h itd. pa se veceras prkosi. Ja cu sad da utripujem da je zabranjeno kupanje, pa cu da se istusiram. I operem kosu, nek ide zivot. PUNK!
Cek ti mislis da su ti koji su protestovali - nekakvi moroni koji ne razumeju implikacije ove odluke? rasudjujes o nepoznatim ljudima na osnovu pojedinacnih nepreciznih FB statusa? jeba ga, pisi preciznije malo, pobogu covece, pre si bas bio precizan a sada se trkas sa ovdasnjim oneliner kingovima.inace drago mi je da u stvari ne mislis da treba zabraniti prodaju pica posle 22h, ali mi je i nekako zao. imam izbor ili da se istresem na forumu na takvoga ko bi podrzao Djilasa u ovom zlocinu nad zdravim razumom, ili da pucam nasumice po ljudima na ulici, ili da cutim i gledam kako da proturim podnesak Ustavnom sudu. problem sa tihom vecinom je u tome sto je tiha i sto je u vecini. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

da pitam ovde, pošto je aktivna rasprava : da li ja smem da odem u park i sednem tamo sa svojim frižiderom sa pivom, uredno kupljenim ujutru?

Link to comment
Cek ti mislis da su ti koji su protestovali - nekakvi moroni koji ne razumeju implikacije ove odluke? rasudjujes o nepoznatim ljudima na osnovu pojedinacnih nepreciznih FB statusa? jeba ga, pisi preciznije malo, pobogu covece, pre si bas bio precizan a sada se trkas sa ovdasnjim oneliner kingovima.
Pa, o nekima od tih ljudi rasudjujem na osnovu poznanstva od petnaestak godina, a i koga zabole za preciznost, kao da je to ikada spasavalo coveka od svojevoljnog tumacenja postova kako je vec zgodno kome za pojente. U svakom slucaju, kad probah par njih da ispitam koj im je, utripovali su da Djilas dovlaci Eliota Nesa da im otima flase i razbija krigle, a nije da su glupi, cak ni ne rade svi u IT, zamisli. Ali lepo si zapazio, vecina je tiha, a kad se revoltira... Zanimljivo, sve stavits na papir, duguje-potrazuje, pa pre bih ocekivao da se gradjani okupljaju da dizu u zrak banke, nego limenke piva. Ili da skratimo, da, svi smo moroni.
Link to comment
da pitam ovde, pošto je aktivna rasprava : da li ja smem da odem u park i sednem tamo sa svojim frižiderom sa pivom, uredno kupljenim ujutru?
smes, za sada.trendovi zabrana nikada se ne zaustavljaju sami od sebe vec kada naidju na otpor znacajnog dela javnosti.
Link to comment
da pitam ovde, pošto je aktivna rasprava : da li ja smem da odem u park i sednem tamo sa svojim frižiderom sa pivom, uredno kupljenim ujutru?
Smes ali moras da sednes pored svetlece fontane. Samo to je uslov.
Link to comment
da li ja smem da odem u park i sednem tamo sa svojim frižiderom sa pivom, uredno kupljenim ujutru?
Ponesi i račun, da možeš da to dokažeš. Ako se ne svidiš pandurima, (ili nindža komunalcima?), možda te povedu do 29.og zbog sumnje da diluješ  :P
Link to comment
Ponesi i račun, da možeš da to dokažeš. Ako se ne svidiš pandurima, (ili nindža komunalcima?), možda te povedu do 29.og zbog sumnje da diluješ  :P
Nije zabranjeno deljenje? Dovedes jos promoterke da dzuskaju. Cool.
Link to comment

Upravo čitam twiteraše, pričaju o protestu protiv prohibicije.141564_protest-kod-palasa-zbog-zabrane-prodaje-alkoholnih-pica-posle-22h-foto-m-peric-0015-0009_ig.jpgNajbolji komentar:

HKomljenovic Hrvoje Komljenović A vi #prohibicija umjesto da se borite za legalizaciju marihuane,vi se u'vatili na pivo iza 22 sata. Smijat će vam se unuci i njihovi roboti
:lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...