Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

Beograd od veceras i zvanicno postaje penzionersko seoce od dva miliona zombija.
plus iljaduinace fascinantno mi je da postoji konsenzus Beogradjana da je ova mera suvise blaga i da je trebalo ograniciti i rad kafica do 22h. ja vise ne znam gde zivim Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

Zašto, vidiš da ima i ljudi koji su srećni kad neko drugi ne može da kupi nešto što mu treba posle 22h.
lepse je kad se kupi kod lokalnog lerdija posle 22h nego ovako legalno u maksiju.nisam detaljno upucen u pricu, jel zabranjeno i u kaficima?
Link to comment
Zašto, vidiš da ima i ljudi koji su srećni kad neko drugi ne može da kupi nešto što mu treba posle 22h.
obecao sam sebi nesto: ko se slozi sa ovim propisom, u mojoj kuci ce biti sluzen do 22h. moja kuca, moja pravila. posle toga moze voda sa slavine, bez case. tiranija vecine, jebiga, moze mi se. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
lepse je kad se kupi kod lokalnog lerdija posle 22h nego ovako legalno u maksiju.nisam detaljno upucen u pricu, jel zabranjeno i u kaficima?
a, ne, tamo je OK.@Zabalujev:ako mi objasnis, racionalno, zasto posle 13 sati posla ne smem da kupim flasu vina za uz veceru, tj. kako je to lose po drustvo, prihvaticu. pretpostavljam da posle svog do jaja IT posla ti ides sa ortacima u kafic i da si ziveo u sredini u kojoj samo garagani goli do pojasa idu na klupicu da piju, ali dozvoli da te prosvetlim: pijenje u parkovima je deo lokalne kulture i meni je to bitna stvar, kao i mnogim ljudima ovde. ako je nekome to smesno ili misli da je nebitno, e pa, naranim ja takvog govnima i utapkam cizmom. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

pa onda je ovo super zakon, dragan hoce da mladi izlaze i da se druze, a ne da piju solo na gajbi.

Edited by kojot
Link to comment
prepišite onu novosacku tužbu ustavnom sudu što je oborila gradsku odluku i eto rešenja.
koliko cujem to je vec uradjeno, trenutno se raspitujem da li su podnesci napisani pravilno, ako nisu, bice podnet pravilan podnesak.
Link to comment
koliko cujem to je vec uradjeno, trenutno se raspitujem da li su podnesci napisani pravilno, ako nisu, bice podnet pravilan podnesak.
pa to, zabrana prodaje pića po analogiji mora biti oborena, za radno vreme kafića mislim da je mrka kapa.inače, drago mi je da me nisi meto na ignore listu, drugare :)
Link to comment
pa to, zabrana prodaje pića po analogiji mora biti oborena, za radno vreme kafića mislim da je mrka kapa.inače, drago mi je da me nisi meto na ignore listu, drugare :)
ma...potpuno sam ti pogresno shvatio komentar, tj, nisam ga sravnio sa prethodnim ponasanjem. sorry, bio si mi na ignore listi jedno pola sata dok se nisam presabrao
Link to comment
pa onda je ovo super zakon, dragan hoce da mladi izlaze i da se druze, a ne da piju solo na gajbi.
Naravno da je super zakon. Tera mlade da planiraju, a ne samo da ubiru plodove slabo plaćenog noćnog rada trafikanata ili trgovaca u dragstorima.
Link to comment
U toku je protesno okupljanje na Toplicinom vencu (parkic izmedju Tanjuga i Pevca za dodjose). Pet hiljada ljudi sa dignutim konzervama.
Konzerve ne zveckaju.@DabovicNajbolje za tebe je da posle 13 sati rada odes na spavanje kako bi i sutra bio koristan drustvu u tolikoj meriKakvo vino, kakvi bakraci. Stvori nedeljnu zalihu kupujuci u nekom od prelepih molova i cirkaj vikendom.
Link to comment
@Zabalujev:ako mi objasnis, racionalno, zasto posle 13 sati posla ne smem da kupim flasu vina za uz veceru, tj. kako je to lose po drustvo, prihvaticu. pretpostavljam da posle svog do jaja IT posla ti ides sa ortacima u kafic i da si ziveo u sredini u kojoj samo garagani goli do pojasa idu na klupicu da piju, ali dozvoli da te prosvetlim: pijenje u parkovima je deo lokalne kulture i meni je to bitna stvar, kao i mnogim ljudima ovde. ako je nekome to smesno ili misli da je nebitno, e pa, naranim ja takvog govnima i utapkam cizmom.
Shvati da jednostavno postoje takvi ljudi. Srbija, brale. Okej je sjebati nekog drugog za ono što tebe ne dotiče.
Link to comment
pa to, zabrana prodaje pića po analogiji mora biti oborena, za radno vreme kafića mislim da je mrka kapa.inače, drago mi je da me nisi meto na ignore listu, drugare :)
Odluka za radno vreme je OK. Ima dovoljno mesta za provod izvan stambenih zgrada. Bolje da loces lokalno nego da janpi vozis za buz do Panceva, besnog foka, ides u "diskoteke" u Pazovu. Odmah referendum da se Borca odcepi od Beograda.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...