Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

Znaci ako hocu na pice posle 22 moram na narodnjake, dzaba mi sav onaj dzez na gajbi...
posle 22 ne možeš da kupiš u radnji, možeš u kafani.
Link to comment
posle 22 ne možeš da kupiš u radnji, možeš u kafani.
Zasto? Mislim, sta je svrha, uzrok, zelja... predlagaca te idiotske odluke? Da SPS nakanta jos nekog penzosa, koji misli da klinci danas treba da nose gimnazijske kackete, a da se za polozenu maturu dobiju sat i sesir??? Aj, molim te, sta da radim kad mi na poluvremenu Lige sampiona nestane pivo? U zemlji u kojoj ne mozes da planiras ni godisnji odmor (jer ne znas da li ce ti opet uvesti vize ili nece) teraju te da planiras svoju potrosnju vina na kvartalnom nivou, pa da ides u mega nabavke preko dana!!! Da ne pricam da ce omladina sada da se opija danju, do 22 ce da svale vec 2-3 plastike! Sreca, Sreca, Radost! A sto je neustavna i protivzakonita odluka, nikom nista...
Link to comment

па како не разумете? да се нешто дешава. после ће као да намакну неку статистику и све ће да изгледа супер. алтернативно, нико се ничега неће придржавати већ после 15 дана и исто све кул.немојте да заборавите где смо...

Link to comment
па како не разумете? да се нешто дешава. после ће као да намакну неку статистику и све ће да изгледа супер. алтернативно, нико се ничега неће придржавати већ после 15 дана и исто све кул.немојте да заборавите где смо...
+1Sibicarenje...
Link to comment
- Na ovaj način Beograd želi da se spreči slobodan kontakt sa alkoholom, pre svega mladih ljudi. Noćna zabrana prodaje alkohola uticaće na smanjenje zavisnosti, kao i na manji broj zdravstvenih problema povezanih sa alkoholizmom - kaže Željko Ožegović, član Gradskog veća. Predstavnici gradskih vlasti danas su imali sastanak sa većinom predstavnika najvećih trgovinskih lanaca u Beogradu koji su podržali ovu inicijativu.
Čisto da se prisetimo obrazloženja iz decembra.Koje stranke su glasale za ovu odluku? Pokušavam da pronađem na netu, vidim da je DSS imao neke amandmane u vezi sa bukom, LDP takođe ali su bili skeptični spram zabrane prodaje alkohola. Ali mi ne uspeva da saznam kako se ko odredio u danu za glasanje. Edited by pacey defender
Link to comment

Ko bi rekao da ce Djilas ispasti ovakav zlikovac. Kapiram da je dozivotno kupio recimo penzionere i one koji se tako osecaju. A nije ni lose prodati kao borbu protiv alkoholizma, kao i posredno da su uzroci u dostupnosti. Recimo, neko ko ima 18 godina, bleji ispred zgrade i pije pivo, to sigurno ne radi, jer mu je vec tad u principu jasno u kakvom trulezu od drzave zivi, da su velike sanse da ce imati nikakav zivot, dok bude posmatrao armije bednika poput ovih koji su doneli ovu odluku i kako je njima do jaja; ne, on to sigurno radi, jer je dostupnost alkohola prevelika. U stvari, najbolje je da dodatno zabrane prodaju alkohola mladjim od 28 godina.

Link to comment

Da, posle vise godina liberalnih istupa u javnosti, promovisanja ljudskih i građanskih prava, sugestija o četiri zida itd. baš smo se iznenadili Đilasovom konzervativnom politikom.

Link to comment

Odluka o zabrani prodaje alkohola posle 22h je deo dila sa kafedžijama kako bi pristali na skraćenje radnog vremena.Tako nameravaju da uteraju više ljudi u kafane. Ja bar ovako čuh.

Link to comment

стварно смо стока, стално морају негде да нас утерују <_< мислила сам и да се забрани родитељима мале деце, и поседовање и конзумисање, да не дају лош пример. а и то идење по кафанама.

Link to comment
Odluka o zabrani prodaje alkohola posle 22h je deo dila sa kafedžijama kako bi pristali na skraćenje radnog vremena.Tako nameravaju da uteraju više ljudi u kafane. Ja bar ovako čuh.
Mislim da bi najadekvatniji odgovor na ovo bio: A onda ih je mudri Idioteque sve zajeb'o...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...