Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

I kakve su realne posledice ove odluke, osim sto ce mnogo ljudi da iziritira a nadrkane penzose da raduje?- oni puni kesa ce moci da locu u kaficima i diskotekama- oni koji nisu puni kesa ce moci da locu u kafanama za male pare- oni kojima je bas stalo da locu van takvih lokala ce da se nakupuju pica pre 22h.I btw, ja uopste nemam nekakav utisak da je ulicni alkoholizam neki sad problem u BGu. U drugim evropskim gradovima cete mnogo cesce sresti ljude kako piju pivo na ulici petkom i subotom uvece nego u Beogradu. U Beogradu se, rekao bih, najvise loce po ugostiteljskim objektima.

Link to comment

Sad će morati ozbiljnije da se planira. Neće moći da se skokne u sred noći do prodavnice po još jednu gajbu :( ...

Link to comment
I btw, ja uopste nemam nekakav utisak da je ulicni alkoholizam neki sad problem u BGu. U drugim evropskim gradovima cete mnogo cesce sresti ljude kako piju pivo na ulici petkom i subotom uvece nego u Beogradu. U Beogradu se, rekao bih, najvise loce po ugostiteljskim objektima.
+1. Živeo sam tri godine na raskrsnici koja je vrlo blizu mesta jučerašnjeg okupljanja. I moram da kažem da sam pizdeo zbog rada jednog kafića. Izlog im je bio otvoren, pa stvarno nije moglo da se spava. Takve stvari jesu problem, ali je besmisleno da se ograničava radno vreme klubova u stambenim zgradama koji su dobro zvučno izolovani.
Sad će morati ozbiljnije da se planira. Neće moći da se skokne u sred noći do prodavnice po još jednu gajbu ...
Već sam pisao o ovome. Pričao sam sam vlasnikom lokalne prodavnice koja radi do 23h. Rekao mi je da će nastaviti da prodaje alkohol, ali da ga neće provlačiti kroz fiskalnu kasu (strahuje da bi mogli i tako da ga kontrolišu), nego će prodaju alkohola prijaviti preko fiskalne kase sutradan ujutro u 6h. Uostalom, tada pošten svet kupuje pivo, a ne kao mi narkoomaani u pola jedanaest uveče. Edited by pacey defender
Link to comment
+1. Živeo sam tri godine na raskrsnici koja je vrlo blizu mesta jučerašnjeg okupljanja. I moram da kažem da sam pizdeo zbog rada jednog kafića. Izlog im je bio otvoren, pa stvarno nije moglo da se spava. Takve stvari jesu problem, ali je besmisleno da se ograničava radno vreme klubova u stambenim zgradama koji su dobro zvučno izolovani.
Pošto imam na jedan zid razmaka "dobro izolovan" kafić, rekao bih da ta dobra izolovanost super zvuči u teoriji, ali u praksi je kao da si na nekoj lošoj žurci.
Link to comment

Sinoć smo od pola 12 pola sata tražili kafić u kom možemo popiti pivo u jebenom Beogradu, nema. Il pozatvarali već oko 11 il ne primaju više goste. Šampionski je od Beograda preko noći napravljena slovenačka varošica.

Link to comment
Sinoć smo od pola 12 pola sata tražili kafić u kom možemo popiti pivo u jebenom Beogradu, nema. Il pozatvarali već oko 11 il ne primaju više goste. Šampionski je od Beograda preko noći napravljena slovenačka varošica.
ne kapiram sto niste kupili pivo na trafici i zaboli u park, bas je lepo vreme bilo
Link to comment

Pa kupili smo musli, kvasac i vodu i započeli proces fermentacije piva negde oko pola 1, al na kraju nismo bili zadovoljni teksturom pene dobijenog piva te smo se razišli kućama.

Link to comment
Pa kupili smo musli, kvasac i vodu i započeli proces fermentacije piva negde oko pola 1, al na kraju nismo bili zadovoljni teksturom pene dobijenog piva te smo se razišli kućama.
Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslager Trippel ne moze se napraviti preko noci, jebiga Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Pošto imam na jedan zid razmaka "dobro izolovan" kafić, rekao bih da ta dobra izolovanost super zvuči u teoriji, ali u praksi je kao da si na nekoj lošoj žurci.
a ti se preseli negde gde su bolje žurke :fantom:
Link to comment

očito da se od gladi umire još više i tragičnije nego prošlih meseci.

Dosta je bilo! Svakog dana tonemo sve dublje i svima je jasno da je život u Srbiji postao nepodnošljiv. Posla nema. Inflacija jede plate. Guraju nas u stanje apatije i beznađa kako bi nas lakše kontrolisali. Tajkuni i njihovi političari, jedini koji u zemlji žive dobro, poručuju nam da smo neradnici koji su sami krivi za sopstveno siromaštvo.
ovaj komični poziv na pobunu protiv "nepodnošljivog života" je privukao kolosalnih 200 nezadovoljnika. međutim, juče se skupilo oko 2.000 grla sa društvenog soca. uzrok nisu nove cene fiksne telefonije ili poskupljenje gasa nego ukidanje mogućnosti da čitave noći nemilice troše viškove para na besomučno oblokavanje.
Link to comment
...ukidanje mogućnosti da čitave noći nemilice troše viškove para...
A sto tebe, Dzilasa i Antica boli kurac na sta ce punoletni gradjanin Beograda da trosi SVOJE pare, pa ste se nasli pametni da ukidate mogucnosti™.Da ne pricam da je to sto si napisao budalastine, jer je tocenje alkohola i dalje dozvoljeno na Blej vochu, H2O-u, fristajleru i ostalim mestima ludog provoda. I to do kad 'oces, jer splavovi nisu u stambenoj zgradi pa mogu da prave galamu cele noci. Pravda za zeldije, jbt! Znaci ako hocu na pice posle 22 moram na narodnjake, dzaba mi sav onaj dzez na gajbi...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...