Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

Ja i dalje uopste ne znam odakle nekome ideja da Beograd ima problem sa alkoholizmom? Prosetajte se engleskim gradovima da vidite sta je problem sa pijanom omladinom.U Beogradu u zivotu nisam naleteo na ulici na grupu pijanaca koji prave sranje. Naletim tu i tamo na nekog matorog pijanca koji ne zna gde je. Sve tuce izmedju pijanaca koje sam video desavale su se unutar ugostiteljskih lokala (ili su bar pocinjale tamo). A obisao sam sva mesta i krajeve za izlaske, od najgorih narodnjackih splavova do "najalternativnijih" lokala (sto ce reci, od hrabrog srca pa do KC grad).

Link to comment
  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

Odluka o zabrani prodaje alkohola posle 22h je deo dila sa kafedžijama kako bi pristali na skraćenje radnog vremena.Tako nameravaju da uteraju više ljudi u kafane. Ja bar ovako čuh.
i ja sam ovo čuo, iz dva izvora. sad da li je to zdravorazumsko tumačenje odluke ili pravi info, ne znam, ali mi zvuči logično i dovoljno pilićarski.
Link to comment
U Beogradu u zivotu nisam naleteo na ulici na grupu pijanaca koji prave sranje. Naletim tu i tamo na nekog matorog pijanca koji ne zna gde je. Sve tuce izmedju pijanaca koje sam video desavale su se unutar ugostiteljskih lokala (ili su bar pocinjale tamo). A obisao sam sva mesta i krajeve za izlaske, od najgorih narodnjackih splavova do "najalternativnijih" lokala (sto ce reci, od hrabrog srca pa do KC grad).
pitaj komsinicu sa foruma kako izgleda kad pijani kreteni u sred noci otmu kola za pranje ulica i odluce se da operu zgradu preko puta lokala koji nosi ime pisca koji je pisao o bregovima koji lice na bele slonove. obicno se samo mlate ispred lokala.ja znam kako izgleda kad ti pijani kreteni u tri, pola cetiri zaurlaju 100 metara dalje jer im je mnogo dobro.adresa lokala na pm.
Link to comment
pitaj komsinicu sa foruma kako izgleda kad pijani kreteni u sred noci otmu kola za pranje ulica i odluce se da operu zgradu preko puta lokala koji nosi ime pisca koji je pisao o bregovima koji lice na bele slonove. obicno se samo mlate ispred lokala.ja znam kako izgleda kad ti pijani kreteni u tri, pola cetiri zaurlaju 100 metara dalje jer im je mnogo dobro.adresa lokala na pm.
U je. Mislim da je sledeći logičan potez gradske vlasti da zabrane korišćenje kola za pranje ulica. U ovom gradu postaje nesnosno živeti.Šta kažeš, neki se i deru? Strašno. Edited by henrik larsson
Link to comment
pitaj komsinicu sa foruma kako izgleda kad pijani kreteni u sred noci otmu kola za pranje ulica i odluce se da operu zgradu preko puta lokala koji nosi ime pisca koji je pisao o bregovima koji lice na bele slonove. obicno se samo mlate ispred lokala.ja znam kako izgleda kad ti pijani kreteni u tri, pola cetiri zaurlaju 100 metara dalje jer im je mnogo dobro.adresa lokala na pm.
Ne kazem ja da takvih situacija i incidenata nema. Kazem da su relativno retki, tj. dovoljno retki da se resavaju izlaskom policije na teren a ne blanko zabranom prodaje alkohola. Koja inace ne smanjuje broj kretena, jer i dalje u svakom jeftinom bircuzu mozes da se napijes za male pare. Edited by hazard
Link to comment
Ne kazem ja da takvih situacija i incidenata nema. Kazem da su relativno retki, tj. dovoljno retki da se resavaju izlaskom policije na teren a ne blanko zabranom prodaje alkohola. Koja inace ne smanjuje broj kretena, jer i dalje u svakom jeftinom bircuzu mozes da se napijes za male pare.
значи следећи логичан корак је да поскупи јефтин бирцуз :lol:
Link to comment
U je. Mislim da je sledeći logičan potez gradske vlasti da zabrane korišćenje kola za pranje ulica. U ovom gradu postaje nesnosno živeti.Šta kažeš, neki se i deru? Strašno.
uzas. a ima i gore.napravio sam kombinaciju da prodajem ljudetinu iz urgentnog kod dede iz takovske pa mi zabranili. nesnosno, nego sta.
Link to comment
значи следећи логичан корак је да поскупи јефтин бирцуз :lol:
Pa da, gradska taksa za alkohol u ugostiteljskim objektima posle 22h, 50%...na cenu sa PDVom.
Link to comment

Pozitivna stvar u svemu ovom je što su ljudi, kad izađu iz kafane olešeni od vinjaka, obično mirni ko bubice, uljudni i ne deru se, ne prave sranja i ne voze pijani. Za razliku od varijante kad se leše u sopstvenoj režiji iz prodavnice :fantom: To zlo je moralo biti sasečeno u korenu.

Link to comment
A sto tebe, Dzilasa i Antica boli kurac na sta ce punoletni gradjanin Beograda da trosi SVOJE pare, pa ste se nasli pametni da ukidate mogucnosti™.
nije problem na šta, nego kada. dakle, samo treba da se opskrbite na vreme i povedete računa o zalihama. međutim, to nije primarno (iako mi je drago što neko najzad privodi osione pijandure u red), nego je naglasak na zaključku da taj "gladni" narod u stvari živi fenomenalno pošto mu je jedini problem to što u zadatom roku ne može da postigne propijanje zarađenog.p.s.crnohumorni dodatak za kraj: sinoć sam se, zbog neke proslave, slučajno zadesio u gradu. tri ujutro, kafić prepunjen, napolju čibuče ukrug, dole se loče, proliva i kucka vrčevima, a sa kompa piči urbana žalopojka.http://www.youtube.com/watch?v=0jE4JtuyUOI:yucky::isuse: Edited by Hella
Link to comment
...iako mi je drago što neko najzad privodi osione pijandure u red...
...juče se skupilo oko 2.000 grla sa društvenog soca...
imao si i jadnijih momenata, ali i ovo je jako.
nije problem na šta, nego kada. dakle, samo treba da se opskrbite na vreme i povedete računa o zalihama.
a ovo je već ozbiljan indikator beskičmenjaštva.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...