Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako bre Brzorecje nevazno ? Zasto ne gledati opsedanje jednog zamka , kao i super simpaticne Tullije i Freye  ... :) Da ne pricam o daljem razvoju dogadjaja sa Brienom i zamkom za Dzejmija ... doduse tu nedostaje Lady Stonehart :frust:

Sve u svemu , meni su pored severa Gvozdena ostrva i Brzorecje delovi knjige koji daju pravu notu realnosti(tipa pravi rani srednji vek) kada je ovaj serijal u pitanju i jednostavno nezamislivo mi je bez njih!

Link to comment

Zar nije to isto sranje?

 

Sve te ocene važno/nevažno su potpuno subjektivne, jer smo svi svesni (hteli da priznamo ili ne) da je 90% knjiga i serije faktički nebitno za očekivani apokaliptični rasplet.

Link to comment

Postoji mogucnost da su Gvozdenjare ostavili za 6tu sezonu. Ili s druge strane da su potpuno nebitni za konacan rasplet, sto je kurton posto cemo ih citati i dalje, a nebitni su.

 

Riverlends su valjda region, a Brzorecje zamak Tulijevih. Valjda.

Link to comment

Zar nije to isto sranje?

 

Sve te ocene važno/nevažno su potpuno subjektivne, jer smo svi svesni (hteli da priznamo ili ne) da je 90% knjiga i serije faktički nebitno za očekivani apokaliptični rasplet.

Riverlands je deo kraljestva (oblast) a Riverrun(Brzorecje) je samo zamak u istom...

 

Link to comment

Postoji mogucnost da su Gvozdenjare ostavili za 6tu sezonu. Ili s druge strane da su potpuno nebitni za konacan rasplet, sto je kurton posto cemo ih citati i dalje, a nebitni su.

 

Riverlends su valjda region, a Brzorecje zamak Tulijevih. Valjda.

Da pod uslovom da Viktarion potone na putu do Zaliva robova sa sve onim rogom sto kontrolise zmajeve .... 

Link to comment

Spomenuo sam da sam saglasan sa izostankom Riverruna jer toliko toga je izostavljeno da bi ovo bilo trosenje minuta 10h 5-e sezone. (BlackFish je vec plivao, a Edmurov lik je duze iza resetaka nego Kristijan Golubovic). 

 

Mozda su Greyjoy-i ostavljeni za sestu sezonu, jer se pretpostavljam da 5-a sezona biti sa istim likovima kao do sada plus sa Dornom.

Link to comment

A jeste, kao neko će se sećati u šestoj sezoni ko su Iron Islanders. Kad im kažu "Balon Greyjoy je ubijen!" reakcija će biti "OMG... Who?"

 

Ako su nas smarali dve sezone potpuno nebitnim Theon's Torture xTravaganza subplotom, nije sad trenutak da naprave pauzu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Neće biti Arianne?

Uaaaa! Uaaaaaaaaa!

 

Neće biti ni Iron-Vikinga?

Uaaaa!

 

Area Hotaha sam ja zamišljala kao visokog  i snažnog ali nikakvog konkretnog izgleda tako da slobodno može biti i Crncac.

 

I slažem se s ovim:

 

Koliko se sećam tamo je bilo ono oće besi neće besi pa je Jamie presekao, a ni ti što su hteli da bese ne sećam se da su se pojavljivali u seriji, Crna Riba je već otplivala, a onaj razgovor o Robovoj ženi isto nema smisla jer je Robova žena skroz izmenjena ( <_<).

Dajte ljudi , ne mogu da verujem da vam svima Areo Hotah moze proci kao crnac... Covek je rodom iz Norvosa (odmah me ime vezuje za Norvesku ) , odnosno iz planinskih krajeva na krajnjem severu kontinenta slobodnih gradova ... Nosi neke svoje kozne gunjeve i prezire vrucinu Dorne , usput glavno oruzje mu je ogromna sekira ... Znaci ,klasican highlander ili neki vikingski tip .  :mad:

 

edit: Kada se u googlu ukuca severni ratnik , najcesce se dobije ovako nesto ...  -_-

targete-2.jpg

Edited by Geograf
Link to comment

Sad sam pogledao mapu. Norvos je tek malo severnije od Kings Landinga :)

Da ali mnogo blize u ravni sa Arryno-vim planinskim Dolom ... koji je slozices se dosta snegovit i u kojem bas nema preterano crnaca ...

Link to comment

Debeli naravno nece da se zamera  onima sto ga tovare dolarima , vec se na finjaka izvukao iz svinjarija kao zauzet je mnogo "vetrovima" ...

 

Vasicu jel su ti to Lanisteri na avataru , nikako da te pitam ...  :D

Више су налик Таргаријенима. ;)

 

Da pod uslovom da Viktarion potone na putu do Zaliva robova sa sve onim rogom sto kontrolise zmajeve .... 

Која је то тек глупост и потпуно бесмислено слепо црево у серијалу. Али мора да буде викинга да би дебили читали. За сваког помало...

 

Dajte ljudi , ne mogu da verujem da vam svima Areo Hotah moze proci kao crnac... Covek je rodom iz Norvosa (odmah me ime vezuje za Norvesku ) , odnosno iz planinskih krajeva na krajnjem severu kontinenta slobodnih gradova ... Nosi neke svoje kozne gunjeve i prezire vrucinu Dorne , usput glavno oruzje mu je ogromna sekira ... Znaci ,klasican highlander ili neki vikingski tip .  :mad:

 

edit: Kada se u googlu ukuca severni ratnik , najcesce se dobije ovako nesto ...  -_-

targete-2.jpg

Какав бре црнац. Они су на острвима, носе перје и таслаче се...

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Da ali mnogo blize u ravni sa Arryno-vim planinskim Dolom ... koji je slozices se dosta snegovit i u kojem bas nema preterano crnaca ...

 

Riverrun/Harrenhal...ta neka geografska širina otprilike :)

Crnac u toj ulozi mi nije nikakav problem. Serija ionako se ne pridržava striktno sveta iz knjige.

To joj je čak i veliki plus u mom tefteru, jer je Martin sve to dosta loše uradio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...