Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zivim u gradu koji se zove Vesteros. Rek'o vam malkin da mi se poklonite, Weenie i Lrd-e.

Ko je pobedio na zadnjim lokalnim izborima ? Nisu valjda opet prokleti Lanisteri ...  :mad:

Link to comment

Zivim u gradu koji se zove Vesteros. Rek'o vam malkin da mi se poklonite, Weenie i Lrd-e.

 

Pošto ja ne gledam ovaj garbidž, moraš ovo da postuješ na topiću o knjizi. 28.gif

Link to comment

Ih kakvi smo, neće baš niko ženi da se pokloni, a posle ćemo tražiti da igramo fantasy football...

 

Evo, :Hail:

 

Hvala, vise u malkinovo ime nego moje. A on se i uvlaci zbog fantazija.

 

@Lrd: :thumbsup: Odustala i ja jos posle druge sezone, a od tad se na ovom topiku informisem sta je promenjeno u odnosu na knjige. 

Link to comment

 

Portal "Watchers of the Wall" objavio je da je HBO zatražio dozvolu od Gradskog veća za snimanje scene u kojoj će, pored gole glumice, učestvovati i najmanje 500 statista.  Prema scenariju, lepa kraljica Sersei uskoro će morati da snimi scenu koja podrazumeva da gola pređe put od Katedrale do Sponze u Dubrovniku.

Inače, Dubrovnik već treću godinu služi kao jedna od lokacija za snimanje "Igre prestola", od prošle godine, scene se snimaju i u Splitu, dok će ove godine na spisak lokacija biti dodat i Šibenik, čiji je gradonačelnik izrazio želju da se pojavi kao statista u seriji.

Dobro je nisu bas sve izbacili ...  ^_^

 

p.s. Oni ladno nece imati vise materijala za Kraljevu luku posle sledece sezone ... 

Link to comment
  • 2 months later...

Novi kadrovi sa snimanja pete sezone "Igre prestola" daju uvid u to ko su novi likovi u seriji, ali takođe prikazuju i Džejmija Lanistera, stoga ukoliko niste gledali poslednju sezonu, ili čitali knjigu, nemojte da nastavite sa čitanjem teksta!

 

 

 

Španske novine "El Correo De Andalucia" pokazale su Džejmija Lanistera u Dorni. Džejmi je obučen kao kao Dornjanin i u kući je pokojnog Princa Oberina okružen njegovom porodicom i prijateljima. 

Snimak je prikazao neke nove likove - Dorana Martela (on je Oberinov stariji rat i glava kuće Martel) i igra ga Aleksandar Sidžid. 

 

Tu je i Areo Hota (kapetan obezbeđenja Dorni) a ako pažljivo pogledate snimak, primetićete i Tristan Martel i princezu Marselu Barateon, koju igra Nel Tajger Fri. 

 

Veniti Fer nagađa da je još jedna devojčica na snimku jedna od ćerki Oberina Martela - Nimeria Send koju igra Džesika Hen.

 

Španski Kanal + je objavio set fotografija sa snimanja zbog kojih se svi pitaju šta Džejmi radi u Dorni. 

U knjizi nema dela u kome Džejmi posećuje kuću Martel, ali ima deo u kome on ide u zamak Harenhal a na putu sreće rođaka Lansela Lanistera. 

 

Džejmi se, u knjizi, okreće protiv Serse i spaljuje njeno pismo u kome ga ona moli da se vrati. 

 

Peta sezona očito ne ide u ovom pravcu pa je iznenađenje ali i isčekivanje novih epizoda "Igre prestola" još veće.

 
 

 

 

 

Link to comment

Zar to nije bilo najavljeno i ranije? Pošto u seriji nema onog Kingsguarda, siguran sam da sam negde (a rekao bih baš ovde) čitao nagađanja da bi njega mogao da zameni Jaime, čisto da ne bismo dole imali 100% nepoznatih likova.

 

Taj nakićeni je dakle Hotah, super. A onaj mršavi je kao sav podnaduo od kostobolje ako malo zažmurimo na oba oka...

Link to comment

Kakvi kreteni , proslu sezonu maksimalno usrali sa svojim inovacijama i na kraju bili zasluzeno nagradjeni sa 0 Emi nagrada , jos gore ce proci u sledecoj ...

Vecina radnje ce se desavati u Dorni a nece biti Ariane Martel i Ser Arys-a , ali zato tu je Dzejmi i Zullu™ Areo Hotah ...  :puke:

Link to comment

Мени само криво што сам купио дискове са серијама. Не бих да наставим а глупо ми да прекинем.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...