Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Meni je najveći problem sa Areom bio to što je bio, što bi rekli fanovi boksa, post prime za ratnika, a opet ubio je člana kraljeve garde kao dobar dan. I ne, nikada ga nisam zamišljao kao crnca.

 

Opet, nema Arisa, tako da može i Areo da bude crnac. Kad smo već kod toga, uvek mi je Doran bio, pa ne buckast, ali nekako dežmekast, je l' da?

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je najveći problem sa Areom bio to što je bio, što bi rekli fanovi boksa, post prime za ratnika, a opet ubio je člana kraljeve garde kao dobar dan. I ne, nikada ga nisam zamišljao kao crnca.

 

Opet, nema Arisa, tako da može i Areo da bude crnac. Kad smo već kod toga, uvek mi je Doran bio, pa ne buckast, ali nekako dežmekast, je l' da?

Da bukvalno sam ga kao na ovoj slici zamisljao ...

Raymond_Bonilla_blackwater_bay_veteran.j

 

Ali opet kod njega mi je najbitnija faca , odnosno da ima taj inteligentni look (otecene ruke i noge moze sminka da sredi)i mislim da su sa Siddigom napravili dobar posao ...

Alexander_Siddig_21927_Medium.jpg

 

@ Omiljeni

Norvos nije samo grad vec cela regija i cinjenica je da je na krajnjem severu kontinenta  i da je kod njih neka planinska klima slicno kao u Dolu recimo ...

Link to comment

Dozvolite da vam skrenem pažnju da raspravljate o enticitetu glumca čija je uloga tako vrhunski nebitna da se kotira negde... ne na Podrick Payne nivou, nego na Illyn Payne nivou. 

 

Podržavam vas potpuno, samo nastavite. Moj angažman na uvom topiku očigledno nije bio uzaludan, ostalo je traga evidentno. A šta pasionirani hejter svih stvari može više da poželi no da drugi nastave njegovim putem?

 

1084963-untitled.jpg

Link to comment

Da bukvalno sam ga kao na ovoj slici zamisljao ...

Raymond_Bonilla_blackwater_bay_veteran.j

 

Ali opet kod njega mi je najbitnija faca , odnosno da ima taj inteligentni look (otecene ruke i noge moze sminka da sredi)i mislim da su sa Siddigom napravili dobar posao ...

Alexander_Siddig_21927_Medium.jpg

 

 

Prva slika - baš tako. A Sidig je već odavno u podsvesti TV gledalaca kao neki ranjiv i osetljiv lik, tako da je ovo u stvari jeftin trik, jer smo navikli da ga gledamo kao ranjivog i osetljivog i onda kada se vidi koliko je u stvari on beskompromisan i odlučan da bude faktor wow! zbog ranijih gledalačkih iskustava.

 

Jeftino.

 

Ali, hej, to je Game of Thrones.

 

(sad Ariel negde stupa na scenu)

Link to comment

Dozvolite da vam skrenem pažnju da raspravljate o enticitetu glumca čija je uloga tako vrhunski nebitna da se kotira negde... ne na Podrick Payne nivou, nego na Illyn Payne nivou. 

 

Podržavam vas potpuno, samo nastavite. Moj angažman na uvom topiku očigledno nije bio uzaludan, ostalo je traga evidentno. A šta pasionirani hejter svih stvari može više da poželi no da drugi nastave njegovim putem?

 

1084963-untitled.jpg

Dozvoli nam hejt oce™ :Hail:  da malo vezbamo gundjanje na nebitnim likovima GOT-a, kako bi sto spremniji docekali neke ozbiljnije nelogicnosti u seriji ... 

Link to comment

Dozvolite da vam skrenem pažnju da raspravljate o enticitetu glumca čija je uloga tako vrhunski nebitna da se kotira negde... ne na Podrick Payne nivou, nego na Illyn Payne nivou. 

 

:lolol:

 

btw ja oma rekla da mož da bude i Crnac, ali i ne mora

 

ali će mene svejedno da zezaju što mi je krivo što Daario nema plavu kosu

Link to comment

Mozda su i u pravu totalno nebitan lik (nema sanse da ce jahati zmaja , niti da je Dzonov cale) , tako da scenaristima treba dati maksimalno prostora da se razmahnu ,,,

Ovako nesto bi bilo bas efektno za lik Areo Hotah-a: nh6niat1-blade2_movies_635x400.jpg

Edited by Geograf
Link to comment

ja se sad nesto bas ne mogu sjetiti kako sam zamisljao Aero™-Hotaha kad sam citao najdosadniji nastavak...

 

javlja mi se cak neka kosookost

Link to comment

javlja mi se cak neka kosookost

 

Meni se javljala u vreme kad se Melisandre pojavila, veštica sa dalekog istoka, trebalo je da deluje egzotičnije nego ovi iz Free Cities i Dothraki i štatijaznam šta. 

 

zhang-ziyi-maggie-q-met-ball-2013-red-ca

 

zhang-ziyi-maggie-q-met-ball-2013-red-ca

 

zhang_ziyi_ziyi_zhang_red_dress_A40eG52o

 

Ali posle je serija ustanovila da je ceo svet zapadnjački beo, jebiga, od Iron Islands do Asshai By The Shadow. Svi osim robova i oslobođenih robova, koji su obično šućmurasti ali nekad baš tamnokoži.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

ja se sad nesto bas ne mogu sjetiti kako sam zamisljao Aero™-Hotaha kad sam citao najdosadniji nastavak...

 

javlja mi se cak neka kosookost

Свашта може да се прочита.

Мени је Доран мршав са тим отклинама скоро провидан и никако медитерански тип више Бур или тако нешто.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...