Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Мени само криво што сам купио дискове са серијама. Не бих да наставим а глупо ми да прекинем.

+1

Isti slucaj, krenuo da pravim kolekciju sa originalnim diskovima i stao posle druge sezone ... Trecu bih verovatno kupio da nisam odgledao pre toga cetvrtu sezonu, koja mi je definitivno ogadila ceo serijal(kod nas to izlazi sa godinu dana zakasnjenja)...

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кад кренем да скупљам не волим да прекидам док колекција није завршена. Но како су ови кренули..,

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Мени само криво што сам купио дискове са серијама. Не бих да наставим а глупо ми да прекинем.

 

 

+1

Isti slucaj, krenuo da pravim kolekciju sa originalnim diskovima i stao posle druge sezone ... Trecu bih verovatno kupio da nisam odgledao pre toga cetvrtu sezonu, koja mi je definitivno ogadila ceo serijal(kod nas to izlazi sa godinu dana zakasnjenja)...

 

Ako je blu ray u pitanju, dajte u pola cene da vas rešim bede... Čuo sam da će peta sezona biti najgora do sada, prihvatite ponudu ili je uskoro smanjujem...

Link to comment

Ofarbani Tirion uz Danny i muža? Uh, kakva spoilerčina za čitaoce <_<

 

Ali lepo je videti da je khaleesi najzad skinula onaj haljetak koji je nosila od kraja pretprošle sezone (a Missandei ga odmah zgrabila u second hand shopu)

Link to comment

Hipster tirion i oslobodjeni Dario gledaju sa Deneris gladijatorske borbe ...  :isuse:  Nema sanse da takvu glupost smisli Martin ...

 

 

 

 

Ako je blu ray u pitanju, dajte u pola cene da vas rešim bede... Čuo sam da će peta sezona biti najgora do sada, prihvatite ponudu ili je uskoro smanjujem...

 

Ma nije , obicna dvd kolekcija ... Mislim da kod nas nije ni izdat  blu ray.

Edited by Geo
Link to comment

Dobro bre, šta kukate toliko? Samo ste kupili seriju koja i nije loša.

Ja sam kupio knjige. :(

 

 

Alo, bre!!! :mad:

Омиљени нема шта да се јави да покупи књижицу, иста му је спаљена и то комисијски. -_-

Link to comment

Омиљени нема шта да се јави да покупи књижицу, иста му је спаљена и то комисијски. -_-

 

Jedino ispravno rešenje po poslovniku.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...