Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

da dodaju insult to injury, najavljeno je vec da ce 'veliki fokus biti na romansi izmedju Marsele i Tristana' i da ce pokusati od njih da naprave Romea i Juliju Vesterosa , to je jedna od izmena koju su vec najavili, to i da ce Jaime ici u Dome (valjda?) da on licno vrati moshti Oberynove i ugovori nekakav mir...

Idioti.

 

Ajaoj, kakve crne Romea i Juliju kad su im porodice konstantno u savezu, makar na papiru?

 

Jaime u Dornu, pa nije da nema smisla pošto su Riverlands već svi zaboravili. (Biće do jaja ako tamo primeti prvu pahuljicu snega kao nagoveštaj zime koja dolazi :isuse: ) Ali zato kad krenu dijaloške rekapitulacije - "Ser Džajmi, ja sam vama poslao svoga brata, rahmetli kneza Oberina da izdejstvuje pravdu za pogibiju njegove i moje sestre rahmetli Elije Martel koja je zaginula u osvajanju King's Landinga od strane vašeg oca rahmetli Tajvina Lanistera, u završinici pobune koju su protiv ludog kralja rahmetli Erisa podigli rahmetli Robert Barateon i rahmetli Ned Stark..."

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ne verujem da su bas toliko retardirani ... Marsela i Tristan su jos uvek deca , kojima je pre do igre a ne do neke romanticne ljubavi  :isuse:  Ako vec mora neka romansa iz Dorne , evo im Arijane i Ser Arys Oakheara ... imaju dobrog materijala i za soft i za hard scene  :D 

Ukoliko Dzejmi ode u Dornu umesto u recne zemlje onda se gubi apsolutno ceo koncept knjige i mogu slobodno da odjave Martinov "Game of thrones" i naprave neki svoj holivudski svet i daju neko svoje ime toj seriji ...

Link to comment

Misliš nepostojeći Sr Arys Oakheart, i Arianne Martell još uvek nepotvrđenog egzistencijalnog statusa? A match made in heaven.

 

Nije nemoguće da rknu Arianne jer ne žele da se publika muči u pokušaju da ih razgraniči sa Sand Snakes. Bolje da budu svi ženski likovi približnog godišta Oberinova deca.

Link to comment

Ja sam Area uvek zamišljao kao crnca, do jaja. Inače je do jaja sav kasting, kao i ova ideja da dodaju drugačiji romantični momenat dornjanskom zapletu i time ojačaju Myrcellin lik te tako učine da nam bude malo zaista stalo do nje, u skladu sa motivacijom očuvanja svoje preostale dece koja će kao jednu od ključnih odlikovati Sersei u celoj ovoj sezoni. A Tristan je valjda savršen lik za to (aha, kaže se Tristejn, dobro, ne znam što Lrd ima problem s tim, ali možda nešto nisam dobro skapirao), pošto im ovaj drugi, Kventin, treba da glavinja za Deneris.

 

Takođe je dobro rešenje scenarista što Džejmi ide u Dorn, tako se cela priča tamo malo jače uvezuje s događajima u Kings Lendingu, zbog kojih većina ljudi i prati seriju, i to kroz jedan od najpopularnijih likova, Uvođenje kompletno nove ekipe dornjanskog plemstva, koje po događanjima (ne i u konačnom ishodištu, naravno) ima potpuno nezavisnu priču od narativne linije koja je po  zanimljivosti, kvalitetu i percepciji mnogih fanova "glavna" (osim kroz tangentu Mirsele, koja se praktično nije ni pojavljivala do sada) jeste jedna od glavnih odbijajućih stvari u Feast of Crows. 

 

Ironborni su ionako bili smor, osim Viktariona koji je car, ali nije baš mnogo zanimljiv dok ne dođe u fajt. Mogu i nekako drugačije da uvedu zmajorog, ako je uopšte to zmajorog, ako je neka navlakuša ni ne moraju.

Link to comment

Quote

 

Ajaoj, kakve crne Romea i Juliju kad su im porodice konstantno u savezu, makar na papiru?

 

Ma ludaci....Romeo i Julija vise zbog svih dogadjaja koji slede nakon Oberynove smrti...

 

Staro je sve to sto sam napisala, nedge oko 4x10 izasla vest da su izabrali novu klinku da igra Marselu, zbog :

Quote

 

Our sources are telling us that Myrcella’s betrothal to Prince Trystane of Dorne will be played up in season five, with the princess falling in love with the handsome young prince. She’ll have a substantially increased, romantic role compared to her part in A Feast for Crows.

posle su to nadogradili sa R &J patetikom.

 

Sta reci osim....

 

oUPdjLGl.jpg

Link to comment

Hladni, nemilosrdni,odani, krupni "Skandinavac" sa sekirom ... kako sam se radovao tom liku (nisu gay fantazije  :D  ), umesto toga oni ubacili mother-fucker afroamerianaca ... Mnogo me nervira sto sa tim glupostima ubijaju specificnost likova u startu  :rant:

 

p.s. Vrhovni svesenik jeste malo stariji nego u knjizi  ali cenim da ce Jonathan Pryce odigrati odlicno ... Sta mislite da li cemo videti Lenu Headey  u kompletnoj sceni setnje od Hrama do Dvorca ... :blush: 

Па не могу црнци само да разваљују од секса на броду кад умре старац Фочо маестер Аемон. Расисто један...

Link to comment

Sta reci osim....

 

post-10089-0-39853500-1406388315.jpg

 

Odlična slika :D

 

Jebote, kakvi su to nemači pojma. Uspeli su da se upletu u sopstvenu kučinu dok su još imali kvalitetnog materijala da razvlače, tek sad kad i materijal propada i treba sami skoro sve da izmišljaju... biće to 1 spektakl.

 

Па не могу црнци само да разваљују од секса на броду кад умре старац Фочо маестер Аемон.

 

Jok nego treba svi da budu robovi, bivši robovi, ili pirati. To je taj diverzitet koji publika modernih senzibiliteta ište.

Link to comment

 

 

Jebote, kakvi su to nemači pojma. Uspeli su da se upletu u sopstvenu kučinu dok su još imali kvalitetnog materijala da razvlače, tek sad kad i materijal propada i treba sami skoro sve da izmišljaju... biće to 1 spektakl.

 

 

 

To bi bilo to.

 

Jednostavno prosle su 4. godine i bezbroj je primera koliko su njihova resenja losa, ne sva, ali 90% i ne bleda ili ne-bas-kao-knjiga-losa, nego shitfest losa.

 

Neko je vec gore napisao ali izgleda da je istina da su skroz izbacili Arianne.  :rolf:  

Link to comment

Debeli naravno nece da se zamera  onima sto ga tovare dolarima , vec se na finjaka izvukao iz svinjarija kao zauzet je mnogo "vetrovima" ...

 

 

Vasicu jel su ti to Lanisteri na avataru , nikako da te pitam ...  :D

Link to comment

 Dorna je bila nemonovna zbog naslanjanja na Oberinovu smrt, ali me je nekako najvise zanimao kasting za GreyJoy-e. 

 

Ozbiljan kasting Belonove brace je mogao da skrene seriju sa koloseka stranputice kojom je krenula. 

 

Ne znam za vas, ali ocekivao sam baby Brienu za Obaru i dve mnogo bolje cke za Nym i Tyenu. Ovo me vise podseca na kasting za Nestasne godine.

 

Gde je Arijana Lima??

 

Aris Oukheart? Tamna Zvezda?

 

Sa druge strane, mislim da je deo sa Jaime-jem u Brzorecju nepotrebno trosenje minuta serije, iako to smatram dobrim poglavljima u knjizi. Edmur je suzanj kako se okrene, a Black Fish je vec iskoristio plivacke sposobnosti u Bliznakinjama.

Link to comment

Neće biti Arianne?
Uaaaa! Uaaaaaaaaa!

 

Neće biti ni Iron-Vikinga?

Uaaaa!

 

Area Hotaha sam ja zamišljala kao visokog  i snažnog ali nikakvog konkretnog izgleda tako da slobodno može biti i Crncac.

 

I slažem se s ovim:

 

 

Sa druge strane, mislim da je deo sa Jaime-jem u Brzorecju nepotrebno trosenje minuta serije, iako to smatram dobrim poglavljima u knjizi. Edmur je suzanj kako se okrene, a Black Fish je vec iskoristio plivacke sposobnosti u Bliznakinjama.

Koliko se sećam tamo je bilo ono oće besi neće besi pa je Jamie presekao, a ni ti što su hteli da bese ne sećam se da su se pojavljivali u seriji, Crna Riba je već otplivala, a onaj razgovor o Robovoj ženi isto nema smisla jer je Robova žena skroz izmenjena (<_<).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...