Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

let them grow up close as brothers, with only love between them, and let my lady wife find it in her heart to forgive

 

na ovo misli,ali to ne dokazuje ništa

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wow, kakav dokaz... kao, da su polubraća ne bi mogao da kaže "as brothers", ali zato ako su braća od tetke onda je sasvim OK da to kaže :D

Link to comment

Po netu kukaju kako mislie da ce iz serije izbaciti Arijanu Martel, ja bih rekao da je samo nisu jos uvek kastovali.

To je sigurno ! Nema sanse da je izbace ... Dok je vec gotovo izvesno da ih Gvozdenorodjeni uopste ne zanimaju i da su ih maksimalno isekli :(

Link to comment

Areo Hotah - crnac  :isuse:  

 

Rasisto. Čekaj samo da mu ubace neki dijalog tipa "Prinče Dorane, kao što obojica znamo, ja sam poreklom sa Summer Island odakle su me zli robovlanici oteli i porobili u detinjstvu, a onda ste me vi oslobodili i proglasili za telohranitelja, znate ono, tamnokoža biografija 101."

Link to comment

Haha, kakvi su ovo kastovi, jebote. Imaj nekakav britanski akcenat, budi lepuškast sa napućenim usnama i eto ti mladog fentazi heroja koji će da bruduje i priča gluposti. Ne znam samo esu mogli da nađu neku još manju i još ženstveniju za Obaru.

pissright.gif "Tristejn" Martel. :lolol: 

 

Koliko sam ja pametan, divim se sam sebi.

Link to comment

Hladni, nemilosrdni,odani, krupni "Skandinavac" sa sekirom ... kako sam se radovao tom liku (nisu gay fantazije  :D  ), umesto toga oni ubacili mother-fucker afroamerianaca ... Mnogo me nervira sto sa tim glupostima ubijaju specificnost likova u startu  :rant:

 

p.s. Vrhovni svesenik jeste malo stariji nego u knjizi  ali cenim da ce Jonathan Pryce odigrati odlicno ... Sta mislite da li cemo videti Lenu Headey  u kompletnoj sceni setnje od Hrama do Dvorca ... :blush: 

Edited by Geograf
Link to comment

Haha, kakvi su ovo kastovi, jebote. Imaj nekakav britanski akcenat, budi lepuškast sa napućenim usnama i eto ti mladog fentazi heroja koji će da bruduje i priča gluposti. Ne znam samo esu mogli da nađu neku još manju i još ženstveniju za Obaru.

pissright.gif "Tristejn" Martel. :lolol:

 

Koliko sam ja pametan, divim se sam sebi.

Trystane martell me ne zanima uopste , sto gluplje kastovan lik to ce mi biti draza njegova preglupa smrt (kao da gledam Jastina Biebera kako gori) ... Zmijice ce se dovesti u red kada dodje full sminka i kostim i to mi nije veci problem ... Naravno Arijana mora biti posebna picka :wub:  (izvinjavam se na izrazu)

Edited by Geograf
Link to comment

Trystane martell me ne zanima uopste , sto gluplje kastovan lik to ce mi biti draza njegova preglupa smrt (kao da gledam Jastina Biebera kako gori) ... Zmijice ce se dovesti u red kada dodje full sminka i kostim i to mi nije veci problem ... Naravno Arijana mora biti posebna picka :wub:  (izvinjavam se na izrazu)

 

Mislim da si pomesao Tristana i Kventina. Tristan je valjda jos uvek ziv, a Kventin je malac koji ide ka Zmajmajci.

Link to comment

Jonathan Pryce kao nekakav nadomestaj kvaliteta koji je Dance donosio, videcemo dal ce im to upaliti, a sto se tice ovog odurnog kastinga, da dodaju insult to injury, najavljeno je vec da ce 'veliki fokus biti na romansi izmedju Marsele i Tristana' i da ce pokusati od njih da naprave Romea i Juliju Vesterosa , to je jedna od izmena koju su vec najavili, to i da ce Jaime ici u Dome (valjda?) da on licno vrati moshti Oberynove i ugovori nekakav mir...

Idioti.

Link to comment

Mislim da si pomesao Tristana i Kventina. Tristan je valjda jos uvek ziv, a Kventin je malac koji ide ka Zmajmajci.

Da zajebao se ... mislio sam na Kventina , zato sto Tristan fakticki i nema nikakvu ulogu , ne secam se da je uopste i rec progovorio u knjizi 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...