Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zato sam i napisao trolololo, ovo praktično ništa ne znači, čisto potprckivanje knjiških purista od strane "novinara" očajnih za klikabilnim sadržajem.

Link to comment

Meni je iz ovoga što si okačio potpuno jasno da Catelyn Stark neće da se vraća, što je i logično jer je mtrva. I uopšte mi iz toga ne proističe da se neće pojaviti Lady Stoneheart.

Pa i u seriji je vec vidjeno da R'hllor pouzdano vraca iz mrtvih , ne vidim zasto bi gledaocima bilo nelogicno da se vrati i ona ... Moje lčicno misljenje je da bi taj lik apsolutno odusevio i "holivudsku publiku" (siru masu) i stvarno mi nije jasno sto scenaristi propustaju taj zicer ...

Edited by Geograf
Link to comment

To sa vracanjem iz mrtvih je (imho) pokliznuce i u domenu samog petoknjizja.

Nisam bas najbolje razmeo ... Meni  je u bajci  fantastici sve moguce :)

Edited by Geograf
Link to comment

Smanjuje (barem za mene) investiranje citaoca u likove. Koga briga da l ce poginuti kad mogu petsesnaest puta da ozive, kao onaj Dondarrion. Kad je sve moguce, koga onda briga za bilo sta.

Link to comment

Smanjuje (barem za mene) investiranje citaoca u likove. Koga briga da l ce poginuti kad mogu petsesnaest puta da ozive, kao onaj Dondarrion. Kad je sve moguce, koga onda briga za bilo sta.

Upravo.

Link to comment

Paa dobro ... taj dar retko ko ima (mozda vise niko) a i postoje slucajevi kada je jednostavno nemoguce  oziveti (ode glava , spljivanje lesa , previse vremena proslo :) )  I sa tim saznanjem sigurno se 90% citaoca sokiralo kada je Dzon izboden i ne verujem da bi se razocaralo puno u roman ako bi ga Melisandra ozivela . Zatvoris oci i uplovis u svet bajki , meni cool da odmorim malo mozak od rl :) ...

Edited by Geograf
Link to comment

pa da, nisam ni ja baš oduševljena, ali ipak:

... taj dar retko ko ima (mozda vise niko) a i postoje slucajevi kada je jednostavno nemoguce  oziveti (ode glava , spljivanje lesa , previse vremena proslo :) ) 

tako da ajd dobro, mož da prođe

Link to comment

Pa, ako Jon nekako prezivi (svejedno da li zahvaljujuci svojim bastardskim genima ili nekromanciji) tu cu se pozdraviti sa daljim citanjem Ice & Fire. Osim ako nekim magijskim cudom ne prezivim (kao citalac).

Link to comment

Pa, ako Jon nekako prezivi (svejedno da li zahvaljujuci svojim bastardskim genima ili nekromanciji) tu cu se pozdraviti sa daljim citanjem Ice & Fire. Osim ako nekim magijskim cudom ne prezivim (kao citalac).

Kapiram ... Sa druge strane znam dosta ljudi (pretezno drugarica :) ) koji su isto to izjvaili ako i njega stvarno ubije debeli ...

Link to comment

Pa, ako Jon nekako prezivi (svejedno da li zahvaljujuci svojim bastardskim genima ili nekromanciji) tu cu se pozdraviti sa daljim citanjem Ice & Fire.

ju, ja mislila ti se odavno pozdravio s čitanjem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...