Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

P.S. znamo da nije šestica, bilo bi dovoljno da donesu prst  ;)

 

 

U ova vremena™ teško je poverovati da nisu stavili Backdoor još u čip™.

U pitanju je 5c, pretpostavlja se da sestice imaju backdoor, tako da ne bi bilo ovih problema. U svakom slucaju, dobra reklama za Apple.

Link to comment

 

Whaaaat?  Ovo nisam ispratio... znači anonimni dunster iz gov ekipe se zaigrao i prekršio prvo zlatno pravilo kad se radi forensics.... READ ONLY sa originalnog materijala, prčka se samo po kopijama (ako se mogu napraviti)... pa bolje im je da odustanu što pre, ako ovo ide do suda imaćemo prilike da se smejemo nekome ko je verovatno "hackovanje" učio na facebook-u....

Link to comment
  • 1 month later...

Tek sad sam provalila da otkako sam skinula ios 9.2.1 na ajped, da mi ostaju da rade jutjubovi na safariju kad predjem na drugi tab. Do sad mi se gasilo, čim je neaktivan tab. Juhuuu!

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Presao sam sa 4 na 5 na kojoj je 7.0.4 , a na starom je bio na 7.1.2 pa mi neke od aplikacija malo zezaju tj. traze bar 8.0 os.

 

Nudi mi 8.4.1 da ga updateujem al ja nisam siguran da li da prelazim na njega.

Btw u pitanju je obicna petica, od 16GB pa razmisljam i zbog prostora.

Link to comment

nece ti nista biti. mozda izgubis neke data na par dana, iz notes ili pics ali vratice se.

 

iphone updates moraju da se rade inace ce telefon poceti da trokira i uzasno usporava. trust me.

Link to comment

Sad pokusavam preko iTunes, ali nije uspeo. Izgleda cu morati sve da vratim na fabricko pa da onda pokusam.

 

A kad probam preko moba on mi nudi 8.4. os.

Link to comment

Nesto me jebe, moracu prvo na restore izgleda :(

 

izbacuje mi 2003 error, kolko vidim ima veze sa USB kablom.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...