Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Tražim za gospođu neki 4s, pa po oglasima nalazim da piše "nema icloud", šta to znači, da nije povezan ili da ne može da se poveže na iCloud?

Takođe me zanima ovi što su "otključani" pa rade sa "x sim-om", "r sim-om" i ostalim hardverskim poštapalima, koliko to pouzdano radi i da li pravi probleme?

 

Bitno mi je da joj je telefon potpuno funkcionalan, znači da joj radi sve što radi na mojoj "iz prodavnice" šestici bez ikakvih hakovanja i zaglupa.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Te maske za karticu se koriste kod telefona vezanih za nekog operatera, dakle ti telefoni nisu "otključani" inače im to ne bi ni trebalo. Umeju da zezaju, proguglaj malo iskustva.

 

"Nema iCloud" znači da je telefon kraden i nećeš moći da koristiš prodavnicu uopšte.

 

Wall brži...

Edited by Heaviside
Link to comment

Ja ne jebem te ugovore, kao pazariš povoljno pa te šure dve godine za pakete koje nikad potrošiti nećeš. Možda mi do duše promene službeni Android za sedmicu (cela grupa se prebacuje na iOS), ali stvarno nisam video ništa spektakularno u ovom novom ajfonu. OK, ima crni, crno je lepo, ali to je to. Ne kapiram čemu menjanje mobilnog svake dve godine, napredak usporio, guraju sve što meni treba koliko hoćeš dugo plus su pouzdani. Menjam samo ako sledeće godine izbace nekog mamojebačkog mamojeba ili ako ovaj crkne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...