Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

mogu da se zabeležci dodaju fotka i crtež što onda bude pravi notes. meni super. i multitasking je cool(ono kad svipneš udesno sa home screena)

Link to comment

valjda, ali ih izvlači brže. ima još kada npr iz fb-a otvorim safari pa mi gore desno ponudi da se vratim na fb. u trenutku.

 

Da to sam video, to mi se sviđa, falilo mi je.

Link to comment

Милион плусева за ios9, од pip видеа, преко интуитивног нуђења нових букмаркова и могућности атачовања још нечег осим слика у мејл до невероватног продужавања рада батерије. Не бих могао да будем задовољнији ни да су апдејтом скинули 200 г тежине ајпеда. :Hail:

Link to comment

Нема још из јутјуба, али скоро сви сајтови које редовно читам (страни, углавном о компјутерима) сада имају доле десно на ембедованим видеима знакић који када се кликне пребацује видео у пип мод, па на пример могу да тражим по сајту следећу вест док ми иде видео ривју неког софтвера.

Link to comment

i multitasking je cool(ono kad svipneš udesno sa home screena)

 

Nije to multitasking, to je Siri suggestions, na osnovu prethodnog koričćenja ti daje brz pristup poslednjim kontaktima koje si pozivao/porukao i aplikacijama koje si koristio. Meni beskorisno, iskljušio sam (settings/general/spotlight search/siri suggestions)

 

Meni je povratak spotlight search ekrana skroz levo teško sranje, korak unazad od osmice. Za sad mi devetka ima više smisla na ajpedu no na ajfonu, al ok. Jedina ozbiljna pohvala ide za optimizaciju sistema i smanjenje potrošnje baterije, 6+ mi posle dva puna dana solidnog korišćenja bude na 25/30% kad ga mećem na punjenje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...