Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Jedina ozbiljna pohvala ide za optimizaciju sistema i smanjenje potrošnje baterije, 6+ mi posle dva puna dana solidnog korišćenja bude na 25/30% kad ga mećem na punjenje.

 

+1

 

Mada, jutros sam nakon 61 sata standby-a i 8 sati korišćenja uključio low power mod (bila je na 28%), i za sat vremena pade na 25%.

Kao da je naopako. :D

Link to comment

znam da je bilo funkcije telefoniranja sa tableta i ranije, ali je nisam koristio sem kao probu još onomad. iskren da budem zaboravio sam na nju. pre neki dan me mrzelo da ustanem da se javim na tel. dok sam blejao na tabletu i dok sam se premišljao zazvoni i tablet. lebe mekani kakvo otkriće, 1/4 crnogorca u meni se obradovala ko najrođenijem.

moram da priznam da sam tu opciju počeo da koristim sve učestalije.

 

 

apropo siri suggestions, jebo je boban keramičar kad mi stalno njega stavlja kao prvu opciju a ne neku iz ergele ždrebica

<_<

Link to comment

Niko ne pominje ovu malu, ali bitnu promenu u Mail aplikaciji.

ImageUploadedByTapatalk1442987867.046264.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

kako ja to nemam? koristim gugl mejl i dalje povlacim na levo kad treba da brisem.

 

inace mi strasno fale arrows na tastaturi sto neki androidi imaju. upiranje prsta pa cekanje dok ubodes me ubija u pojam.

 

siri mi je bff u voznji :) al je i dalje glupa za povlacenje mape na odredjenu lokaciju

 

a da, sa ios9 mi vise ne radi povlacenje na dole/refresh u google ako opcija next page na ppp na primer. ima tu jos sto su izminirali google. teraju me da idem na safari koji izbegavam

Edited by mustang
Link to comment

prednost sada sa ios9 je gasenje aplikacija. jedna iza druge su i brze se povlaci.za pocetnike -> 2 x brzo pritisni okruglo dugme da iskoce aplikacije koje rade u pozadini

Edited by mustang
Link to comment

Samo da bacim jedan hejt: poserem im (Apple & Verizon) se u multi-tasking. A kad sam vec tu i na Google (posto nam je je firmin email zapravo Gmail sa firminim domenon). Otkako sam upgrejdovao na 9, sad ni emal notifikacije ne rade kako treba. 

 

Nek se jave kad bude moguce simultano pricanje na telefonu, web surfing i email.

Link to comment

strucnjaci iz google i gmail su me razocarali. ove nedelje sam proveo minimum 3 sata na vezi sa njihovom tehnickom sluzbom jer ne mogu da rese problem sa zamenom kartice. problem je sto sam izbrisao staru pre nego sto sam ubacio podatke za novu. jos uvec cekam da mi poprave to. 

Link to comment

Samo da bacim jedan hejt: poserem im (Apple & Verizon) se u multi-tasking. A kad sam vec tu i na Google (posto nam je je firmin email zapravo Gmail sa firminim domenon). Otkako sam upgrejdovao na 9, sad ni emal notifikacije ne rade kako treba. 

 

Nek se jave kad bude moguce simultano pricanje na telefonu, web surfing i email.

 

 

pa da! to sam i ja slicno nesto rekla. ubedjena sam da miniraju google i gmail da bismo se okrenuli safariju...trenutno pratim ppp na safariju sa telefona er pola stvari ne radi...

 

 

jozo uradila sam update na 9.0.2. siri mi opet progovorila :) 

Link to comment

Samo da bacim jedan hejt: poserem im (Apple & Verizon) se u multi-tasking. A kad sam vec tu i na Google (posto nam je je firmin email zapravo Gmail sa firminim domenon). Otkako sam upgrejdovao na 9, sad ni emal notifikacije ne rade kako treba. 

 

Nek se jave kad bude moguce simultano pricanje na telefonu, web surfing i email.

 

To bi trebalo da radi vec godinu dana, ako imas iphone6

 

http://www.tekrevue.com/tip/enable-volte-iphone-6/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...