Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

vollela bih da sama to uradim...kad mogu da flush ipconfig sto ne mogu i ovo da uradim :) zaro sto sam plavusa?! :)

Ne znam sta je tacno 'produvavanje' wifi-ja, ali ako je hardverski problem, tesko ces to sama. Nezavisno od boje kose.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

Probala sam da dwnld HBO GO na tlf sa domaćeg sajta (servis preko Telenora), ali toga nema u francuskoj app prodavnici. Je l može da se predje na srpsku prodavnicu i da li nešto gubim time?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pavle, prešla sam na srpski app store i imam pristup HBO GO, ali sve ove serije dobre mi nisu dostupne. Berlin Station, npr. Je l to tako bude?

 

Edit. Hrvatski app store. Mi ladno nemamo!

 

Nije to Pavle ovde pisao. :-/

Edited by MayDay
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

moram da pohvalim kameru od iphone 7 (muz ima), pogotovu selfi kameru, stvarno je ogromna razlika izmedju prethodnih i ove.

 

njegova selfi kamera slika kao moja normalna na telefonu (6+)...dok mi selfi izgleda katastrofalno. bez dovoljno svetla si potpuno grain.

 

i boje su cak za 10-20% dublje, toplije, tamnije. podseca me na boje od onog monstruma samsunga sto isto ima sjajnu kameru

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...