Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Koliko zauzima iOS, mislim na ove novije 8 ili 9.1? (ja sam na 7.1 na 4S 32GB pa ga i ne osetim, a imam neku dobru ponudu za peticu ali od 16GB pa me zanima koliko je to kad se oduzme iOS).

Link to comment
  • 4 weeks later...

Sestra mi je dala njen iPhone 4 nakon što je potrošila lovu u iznosu moje plate na šesticu :isuse:.

 

Da li je ovo ispravan put da se ubije njen nalog na četvorci (to nema nikakve veze sa njenom šesticom?), nakon čega bih ja ubacila moj apple id (imam ga već):

 

Ask the previous owner to completely erase the device by going to Settings > General > Reset > Erase All Content and Settings. They'll need to enter their Apple ID and password.

After the previous owner erases and removes the device from their account, turn off the device and then turn it back on to begin the setup process.

 

Da li je to to ili treba još nešto?

Link to comment

kada smo kod iphona kako je moguce da jedan fbi ne moze da proceslja iphone od muza i zena iz san bernardina sto su poubijali ljude pre pola godine? lada kaze encrypted pa da li je moguce da nemaju strucan IT sektor za ovakve stvari?

Link to comment

kada smo kod iphona kako je moguce da jedan fbi ne moze da proceslja iphone od muza i zena iz san bernardina sto su poubijali ljude pre pola godine? lada kaze encrypted pa da li je moguce da nemaju strucan IT sektor za ovakve stvari?

reklama, eto kako.

Link to comment

Sve sam obavila po onim gore koracima i sada se pojavljuje moj mejl i ulazim sa mojom šifrom tako da cenim da je sve prošlo ok :ss1:. Sad još samo da nađem smajliće u porukama  :s_d:.

 

Ja verujem da mogu da hakuju nego sada štite svoje kompanije i smiruju javnost.

Link to comment

da dešifruju bruto ne mogu nikako, ni Apple, ni FBI, ni bog otac...  jedini način je sa šifrom korisnika i iPhone je podešen da obriše sve ako se ukuca pogrešna 10 puta

 

ono što FBI traži je da Apple nadje način da se ne aktivira to brisanje, pa da onda oni mogu da puste svoje mašine da isprobavaju milione, dok ne potrefe, što isto može da potraje dugo, ali je u domenu mogućeg, sve zavisi koliko je terorista bio lukav tj koliko je dugačka šifra, ako je ostavio default na 4 cifre naći će je posle 9999 pokušaja maksimum...  (hint : ako ste paranoik, birajte duuuuugačke passworde)

 

 

P.S. znamo da nije šestica, bilo bi dovoljno da donesu prst  ;)

Edited by braca
Link to comment

kada smo kod iphona kako je moguce da jedan fbi ne moze da proceslja iphone od muza i zena iz san bernardina sto su poubijali ljude pre pola godine? lada kaze encrypted pa da li je moguce da nemaju strucan IT sektor za ovakve stvari?

 

Vidi ovo, a možda je i što Toni kaže reklama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...