Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

ranije si samo trebao da prisloniš prst i tel je bio otključan. sada ga otključaš, ali treba i da pritisneš home dugme.

ima nekih kerefeka u i-message, nije loš ni svip u desno sa home screen-a

 

e

i music je pretrpeo poboljšanja

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ranije si samo trebao da prisloniš prst i tel je bio otključan. sada ga otključaš, ali treba i da pritisneš home dugme.

ima nekih kerefeka u i-message, nije loš ni svip u desno sa home screen-a

 

e

i music je pretrpeo poboljšanja

 

Pa i ranije si morao da pritisneš dugme da bi uključio telefon (pod uključivanjem podrazumevam buđenje iz sleep-a) pa se onda otključavao.

Sada radi isto, jedina je razlika što kad uključiš telefon ("pogrešnim" prstom), moraš i da ga još jedanput pritisneš "ispravnim".

 

Ja nisam ni primetio to dok nisi napisao, jer uvek po navici telefon istovremeno uključujem i otključavam.

Link to comment

Ovaaaj, pa ni na 9 se ne moze otljucati fon samo prislonjavanjem prsta (kao prvog koraka), mora prvo da se pritisne Home dugme majku mu. Dakle tehnicki 2 koraka (mada prakticno jedan)...

da ali sad ima tri

-_-

 

 

1. home da ga digneš iz sleep moda

2. očitavanje otiska

3. home još jednom

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

da, ali sada posle očitavanja otiska tel nije na home screenu nego treba da još jednom pritisneš home dugme. korak više u odnosu na 9ku

Ne, meni se normalno otključava. Jednom pritisnem prstom čiji otisak čita i otključa se.

Link to comment

na 10ki

:blink:

 

ova fotka gore je korak posle očitavanja otiska

 

Na desetki. Otključava se kao i pre, ali postoji mogućnost o kojoj ti pričaš, ako se uključi telefon drugim prstom, zatim da se očita otisak i onda se pojavi taj ekran o kome pričaš.

Telefon je 6 Plus.

 

Edit, možda je i do brzine pritiska. Ako brzo pritisnem dugme da uključim, onda moram posle još jedanput.

Ako je pritisak na dugme sporiji, valjda očita otisak za vreme pritiska, pa registruje pritisnuto dugme kao drugi klik.

U svakom slučaju nisam primetio dok ti nisi napisao, valjda sam navikao da polako pritisnem. :D

Edited by JozoMujica
Link to comment
  • 3 weeks later...

instalirao 10.2 i primetio da mi koci viber, to se nekako sredilo

 

od sinoc, nisam vise uvek na mrezi kad je viber u pitanju. po zavrsenom razgovoru budem na mrezi jos par mina i nakon toga vise ne dok ponovo ne udjem. ranije nisam imao ove probleme ako neko moze da pomogne - danke

 

bas iritira...

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...