Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

 

 

Ali naravno da je stvar ukusa i navike, nije kao da postoji tačan odgovor

 

Jeste, s tim da je važno da je se lako navići (na mom leptopu npr, čitanje otiska tamo pored touchpada mi je uvek nekako bez veze... opet lakše je nego da kucam lozinku.)

Edited by Indy
Link to comment

https://www.macrumors.com/2017/09/12/apple-itunes-12-7-no-app-store/

 

In a day filled with surprises, Apple has shocked us once again with the release of iTunes 12.7, which entirely revamps the iTunes App. The new iTunes is designed to focus solely on music, movies, TV shows, podcasts, and audiobooks, which means there is no built-in App Store. 


screen_shot_2017-09-12_at_7.37.24_pm_720

The App Store has been entirely eliminated in iTunes 12.7, as has the ringtones section of iTunes. Internet Radio is now part of Music, and iTunes U has been folded into Podcasts, as Apple announced in late August.

Link to comment

sad gledao prezentaciju, guglajući smart watcheve. ovaj sw 3 generacije deluje mamojebno(naravno ovaj sa karticom). pa jbn telefon neće morati da se uopšte nosi :o

malo me buni ovo da će za početak biti dostupan samo određenim operaterima, sad nešto gledam biće tu šišanja od strane operatera na mesečnom nivou kroz pretplatu zbog radi elektronske sim kartice.

 

al cenim da će sve ići u tom pravcu i da će ti sw-ovi polako preuzimati mesto klasičnim mobilnim. ionako će x biti veći od plusa, ko će to da vuklja sa sobom.

 

baterija će mu držati jedan da(ne 24 časa) al ostaje da se vidi kako će to izgledati u praksi

 

jebo x, iwatch je prava stvar

Link to comment

šta znam, meni ta varijanta ne nošenja aparata deluje čist sf. nešto poput teleporta

 

e

@raksin

to više zavisi od korisnika nego od divajsa. npr oni što nose dva telefona, oni koji su okruženi monitorima wifijem i ostalim lancima XXI veka. iwatch ne isključuje mobilni, al ga savršeno odmenjuje.

 

a možeš i da saznaš pre nego što umreš da ćeš umreti

 

 

 

meni bi mob nedostajao samo da opeglam koju igricu kad je mi je fjaka na šljaci

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ios 11, neko?

 

opcija sa fajlovima na dohvat ruke je simpa, kao i isključivanje tokom vožnje, doduše to ću tek da isprobam. plus i za kontrol centar. deluje mi da ću siri više koristiti

 

neke app ne rade dok se ne našteluju na 11

 

e

sve u svemu fino poboljšanje, nije samo šminka

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

I meni se svidja, deluje fluidnije, sve lepo radi na iPad-u, mada nije bilo nekih problema ni sa predhodnom verzijom.

Ja volim nove verzije, i odmah instaliram svaki apdejt koji ponude, retko se pokajem :D

Edited by mraki
Link to comment

Kod mene sve suprotno: 6+ u pitanju a sve radi prilično loše, sporije, bagovito. Ne mogu da copy/paste, nema fluidnosti, baterija curi mnogo brže. Nadam se neko peču što pre. Za sada bar iPad 2 mini ostaje na ios 10, ne želim da ga samoubijem

Link to comment

probao onaj do not disturb while driving mod i odličan je. uključio sam ga da mi se pali po difoltu, i kad sam seo u kola naravno o tome nisam ni razmišljao do prvog semafora, kad sam bacio pogled na mob bilo obaveštenje da je aktiviran i da neću imati notifikacije i ako ne vozim ja da mogu da ga isključim. sjajnost, pošto sam uhvatio sebe da malo, malo pa zvrndam po fonu i to me jako nervira, isto kao i kad vidim druge učesnike kako blenu u telefon

 

ozbiljno zlo je mobilni u saobraćaju. zimus me klepio tip od pozadi, ladno sam ga video u retrovizoru kako drlja po telefonu, a kad me video bilo je kasno

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

 

ozbiljno zlo je mobilni u saobraćaju. zimus me klepio tip od pozadi, ladno sam ga video u retrovizoru kako drlja po telefonu, a kad me video bilo je kasno

Each day in the United States, more than 9 people are killed and more than 1,153 people are injured in crashes that are reported to involve a distracted driver.1 Distracted driving is driving while doing another activity that takes your attention away from driving.

www.cdc.gov/Motorvehiclesafety/Distracted_Driving/index.html
Link to comment

Each day in the United States, more than 9 people are killed and more than 1,153 people are injured in crashes that are reported to involve a distracted driver.1 Distracted driving is driving while doing another activity that takes your attention away from driving.

 

Distracted Driving | Motor Vehicle Safety | CDC Injury Center

www.cdc.gov/Motorvehiclesafety/Distracted_Driving/index.html

zato kuka na mečku, i bog da te vidi

a ovi drugi nek twituju i instagramišu do mile volje

 

:fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...