Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

4S zvanično podržava devetku, plus bi trebalo da može da se instalira na 8 giga, za razliku od osmice. Možda bi bilo ipak bolje ne ići ispod ajfona petice, nije neka razlika u kinti.

Link to comment

Trebalo bi, ali ne radi.

A da li ti je radilo van grada gde zivis/radis? Cudi me da se o tome nigde ne pise ako uopste nikom ne radi. Moguce je da je pitanje zagusenosti mreze, pa prebacuju 4G VoIP pozive na 3G mrezu. 

Link to comment

Moguce da je mreza u pitanju, ali ako ne radi u Bostonu, San Fran i Chicagu, onda gdje ce?

 

Inace, ne znam da li je do Googla ili Applea, ali ni sinhronizacija kalendara ne radi kako treba. Event dodan na kroz telefon se ne prikazuje na desktopu, a neki koji su dodani na desktopu se ne pojavljuju na telefonu. Eventi koji su izbrisani na desktop i dalje iskacu kao reminders na telefonu, itd. Toliko je sjebano da sam morao instalirati Google Calendar App, pa onda provjeravam raspored na obje aplikacije. :isuse:

 

Google/ Apple  kombinacija je za mene kao korisnika daleko iza Miscrosoft/BlackBerry kombinacije.

Link to comment

Moguce da je mreza u pitanju, ali ako ne radi u Bostonu, San Fran i Chicagu, onda gdje ce?

Tamo gde su oslobodili dovoljno pojasnog opsega za 4G? Slazem se da je to problem, ali me cudi da nisam nigde procitao o tome.

 

T-mobile i Sprint su prvo uveli VoWiFi, sto je korinsike koji su na poslu ili kod kuce nakaceni na WiFi nateralo da sve svoje pozive upucuju preko WiFi mreze. Kasnije su ugradili VoLTE i sada velika vecina koristi VoLTE  samo kada naprave poziv van WiFi mreze. Izgleda da je to bio veoma pametan potez, jer VZW koji nema (bar ja ne znam da ima) VoWiFi opciju za poziv izgleda da ima problema sa kapacitetom LTE mreze jer svi pozivi idu preko VoLTE.

 

Inace, ne znam da li je do Googla ili Applea, ali ni sinhronizacija kalendara ne radi kako treba. Event dodan na kroz telefon se ne prikazuje na desktopu, a neki koji su dodani na desktopu se ne pojavljuju na telefonu. Eventi koji su izbrisani na desktop i dalje iskacu kao reminders na telefonu, itd. Toliko je sjebano da sam morao instalirati Google Calendar App, pa onda provjeravam raspored na obje aplikacije. :isuse:

I ja imam isti problem.

 

Link to comment

Da l je moguće da sam jedini nezadovoljan devetkom? Mali update je poboljsao situaciju, ali ovoliko bagova nisam video od ios-a 3. Ok, nešto mogu da pripisem aplikacijama koje nisu uskladjene (viber "ne zvoni" npr) ali ono sto je do samog ios-a je isto tako loše: mailovi bez zvučne notifikacije, nekad mi iskoci takav screen na kojem je samo crveni touch krug za prekid veze iako nisam imao nikakav poziv, otvaranje aplikacija nije bas onako ios tečno...generalno ceo OS je laggy. 6 plus je u pitanju...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tamo gde su oslobodili dovoljno pojasnog opsega za 4G? Slazem se da je to problem, ali me cudi da nisam nigde procitao o tome.

 

 

Ovo mi nije dalo mira i raspitam se kod IT sluzbe u firmi i ispostavi se da je problem bio do njih: jednostavno LTE voice & data nije bio enabled. Ne na samom telefonu, vec na nivou firmine mreze (ovo ne znam kako da tacno objasnim, corporate mobile phone plan). Tako da sad fercera i ispada da sam bacio nepotreban hejt na Verizon.

Link to comment

Da l je moguće da sam jedini nezadovoljan devetkom? Mali update je poboljsao situaciju, ali ovoliko bagova nisam video od ios-a 3. Ok, nešto mogu da pripisem aplikacijama koje nisu uskladjene (viber "ne zvoni" npr)

Isti problem i kod mene, narocito nervira za viber...

Link to comment

Jel presao neko na 4G? Vidim da je free u mts BOX paketu, pa me zanima koliko je cimanje posto ti daju novu karticu (kontakti, podesavanja, levo desno).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

nema nikakvog cimanja, ni kontakti ni bilo koja druga informacija (osim onih direktno vezanih za mrezu operatera) se ne nalaze na SIM kartici, osim ako sam rucno ne kopiras kontakte u SIM

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...