Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

820fa785198ae763c1aced26446fff4f.jpg

 

 

Је л' зна неко да ми

А) објасни шта ово говно од стрелице крај батерије уопште значи (раније се појављивало само кад ми је био укључен GPS, па сам мислио да је нешто у вези с тим)

Б) да ме посаветује како то да склоним/искључим или шта већ...

Хвала

 

 

Tapatalk

Link to comment

820fa785198ae763c1aced26446fff4f.jpg

 

 

Је л' зна неко да ми

А) објасни шта ово говно од стрелице крај батерије уопште значи (раније се појављивало само кад ми је био укључен GPS, па сам мислио да је нешто у вези с тим)

Б) да ме посаветује како то да склоним/искључим или шта већ...

Хвала

 

 

Tapatalk

To znaci da neka aplikacija trazi lokaciju sa GPS antene. Idi u Settings -> Privacy -> Location Services i vidi koja tacno aplikacija to radi. Onda je skloni iz bekgraunda.

Ako zelis da niko ne moze da pali to samo stavi tu na off i to ti je to.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Hocu da skinem app koju je razvila moja firma, ali je pretraga u app store-u ne nalazi, dok moj kolega bez problema moze i da je pronadje i instalira.

 

Sta tu moze biti razlog? Razlicita podesavanja u telefonu ili...?

Link to comment

Mda, ja sam registrovan na Hrvatsku, a on na Svedsku, jer nema Srbije. Bice da je to.

 

Ali onda verovatno postoji neka opcija kad se publishuje app da je dostupna samo u nekim zemljama?

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Iz prve, menjao displej pre 2 nedelje, ovlasceni Apple servisi te vrste popravki vise ne rade. Mozes da proveris kod ovih iznad (koji nisu ovlasceni ali rade sve i svasta) ili da pojuris malo po oglasima i slicno. Najbolje bi bilo naci ove sto rasturaju originale, ne bi valjalo da naletis na neki kineski zamenski deo ili displej. Imao sam preporuku i za sevis koji se nalazi mislim u Zickoj ulici, ali zaboravio sam tacnu adresu. Takodje mozes proveriti i u 29. novembra kod poste u prolazu pre Cvijiceve... Ja sam platio nov displej (tj polovan sa drugog telefona ali bez ogrebotine) 75e sa ugradnjom. Kapiram ako ti treba celo kuciste plus displej najbolje pojuri telefone "skidane sa mreze"  pa nek prepakuju tvoj u taj. Mislim da u totalu mozes proci do 90e.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...