Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Mislim jedno petnaestak minuta, nisam bas merio. Inace, posle kritika zbog 8-ice, update je jako mali, nesto preko 1GB. A deluje mi da su resurse preusmerili na ovo, XCode 7 (3.6 GB) mi se download-uje satima i nema naznaka da ce uskoro biti gotov. 

 

http://www.macworld.com/article/2984347/ios/bottom-line-yes-you-should-upgrade-to-ios-9.html

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/ios-9-tips-tricks-tweaks-1304352

Edited by Aion
Link to comment

font mi ne smeta previše, ako izuzmem kvačice na slovima koje su dva fonta veće. doduše ne znam kako izgleda androiđanski :nobles:

dobra je fora low power modom kod baterije, i multi tasking bi trebao biti nešto drugačiji

 

ok je. bolje nego 8

Link to comment

je l i ti imaš mnogo više količine istog prostora ko ja? ako da, našao sam opak ios9 hint - obriši fotke i videe!

da fotke ubivaju

a multitasking radi iz app storea za sad. i to samo kad otvoriš neke app koje su za update(tw, numbers) goredrsno se pojavi go to app store i iz odma ga prebaci. nisam na osmici istraživao kako se gase pozivi na kompu to sad ima, možda je bilo i ranije

 

e

fotke su ionako na kompu/claudu. ovde me samo mrzi da ih brišem. a od nedavno skrinšotujem sve što treba da zapamtim, pa ih ima koliko hoćeš

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

da fotke ubivaju

 

Bio sam parodičan™ :fantom:

 

ugl, do jaja je to što smo osetili mega prelaz u smanjenju operativnog sistema, koji se ogleda u istoj količini prostora na fonu. Odo da se navikavam na font i one zgusnute lisnato testo varijante u svičingu između aplikacija.

Link to comment

ugl, do jaja je to što smo osetili mega prelaz u smanjenju operativnog sistema, koji se ogleda u istoj količini prostora na fonu. Odo da se navikavam na font i one zgusnute lisnato testo varijante u svičingu između aplikacija.

 

Koliko sam ja uklavirio to 'smanjenje' operativnog sistema se odnosi u stvari samo na smanjenje slobodnog prostora na disku potrebnog tokom instalacije, ne i na krajnje zauzece diska. Pri prelazu na iOS 8 bilo je potrebno oko 4GB slobodnog prostora iako je nakon instalacije veći dio toga bio oslobođen.

Link to comment

Biće da si u pravu. Mada, i osmica je zauzimala oko 4 giga, i posle instalacije.

 

Inačer, na font sam se manje više navikao, sve ide ok, ne glavi i brzo je, low power je kul, ostalo nisam izvalio kao specijalna ludila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...