Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

19 minutes ago, SNARC said:

 

 A vidi..mozda..ruku na srce, mi se snega ne nagledasmo prethodnih godina.

Pa da, to i jeste problem, tigrice druge a zasigurno treće godine postaju praktično neupotrebljive na mokrom i vlažnom kolovozu.

Prošle zime namontirao BG Goodrich G force winter, druga mi zima sa njima ali na mokrom kao pegla a i po snegu dosta iznad proseka...za te novce prezadovoljan.

Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

Sad ste me bacili u rebus :sad:

M+S je blato i sneg, nije nužno all season tj. vode se kao “slabije” nego klasična zimska? 
 

Kao da smo na Aljasci - all season su za naše snegove više nego dovoljne (mislim na gradsku vožnju bez planinarenja). 
 

Moram overiti te zimske Tigrice onda. 

moraju da imaju i oznaku 3 planinska vrha i pahulje snega, da bi se vodile kao zimske, ovako to izgleda

 

3_prave_zimske_gume.jpg

  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, jezovuk said:

Ja godinama vozim Sava Eskimo S3+. Grad + par penjanja na planinu uz zdravu dozu opreza i razuma, nikad problema.

Ja sam ih kupio pre mesec dana i vrlo sam zadovoljan. Po ovom kijametu su se lepo ponašale. 

@John ColtraneSa montažom, balansiranjem sve 4 bile 21k din u King Tire-u

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Tinman said:

Ja sam ih kupio pre mesec dana i vrlo sam zadovoljan. Po ovom kijametu su se lepo ponašale. 

@John ColtraneSa montažom, balansiranjem sve 4 bile 21k din u King Tire-u


Danas ih zvao, i to poslednje zbog ne baš finog iskustva sa njima u prethodnoj firmi, i ispadoše najpovoljniji, nema zakazivanja jer nema gužvi, sve gume za koje sam pitao imaju na stanju. Bombona, sasvim neočekivano. 
 

 

Link to comment

Nisam stigla da uzmem kad sam planirala i danas zovem moj omiljeni tyre servis+shop i nemaju više Tigrice, šta ću sad evo ne znam :cry:

Gledam neke Kleber, tako nešto, deluju isto dobro cena/kvalitet. 

 

 

E da. 

Tražim 205/55R16 i tu se završava moje poznavanje obeležja. Šta još gledam kad biram, ima nekih slova, nešto 91/94... To nemam pojma šta znači. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Nisam stigla da uzmem kad sam planirala i danas zovem moj omiljeni tyre servis+shop i nemaju više Tigrice, šta ću sad evo ne znam :cry:

Gledam neke Kleber, tako nešto, deluju isto dobro cena/kvalitet. 

 

 

E da. 

Tražim 205/55R16 i tu se završava moje poznavanje obeležja. Šta još gledam kad biram, ima nekih slova, nešto 91/94... To nemam pojma šta znači. 

kleber je mšelinov podbrend, nekada su pravili gume samo za teretna vozila i autobuse, a sad prave i za putnička vozila(ne znam dal i za fordaru)

 

zimske gume adam

 

 

idi ovde, u komšiluku ti je

i kaži da sam te ja poslao, onaj grobar sa a klasom. bićeš uslužena ko princeza i ako voziš to što voziš

:nobles:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...