Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

On 17.10.2020. at 10:10, Perodeformero said:

Već treću sezonu koristim Michelin CROSSCLIMATE +, uz svakodnevnu vožnju, plus putovanja i odlasci do Grčke.Svaka preporuka, apsolutno vrede svaki dinar.Napominjem, ovo su all season gume.

 

koji auto? kazu da nisu bas najbolje za teske&brze aute ali da su zakon za nizu srednju klasu. 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
10 hours ago, Roger Sanchez said:

Eto, kupio Conti preko interneta, preciznije Amazona, danas isporučen - a first for me

Dunlop < Goodyear < Pirelli < Michelin < Continental

Link to comment

Otišao danas pogledati gume (naručio sam isporuku u servis), ne samo da dobro izgledaju nego su taze, 39 sedmica 2020, dakle pretprošli mjesec :s_w:

 

Preporuka dakle za prodavatelja

 

Sad sam shvatio i da sam glup i da sam mogao proći 30€ bolje :frust:

Link to comment
  • 4 weeks later...

Prvi put u životu provozao olsiznke gotovo novcijate po snegu.

Ok, za moje potrebe ovo jest okejish,  ali za neku pravu vožnju po snegu ovo je kurac na biciklu. Može se reći da jesam razočaran.

Link to comment
9 minutes ago, ToniAdams said:

Prvi put u životu provozao olsiznke gotovo novcijate po snegu.

Ok, za moje potrebe ovo jest okejish,  ali za neku pravu vožnju po snegu ovo je kurac na biciklu. Može se reći da jesam razočaran.

Koje gume tacno?

Link to comment

U svakom slucaju nadam se da na posao stizes i javnim prevozom ako zvizne kakav ozbiljan sneg.

Kod mene je slucaj ,bez kola ne mogu do posla, i zato mi je toliki stres.Da imam kucu ,ili dva parking mesta,wallah bi uzeo jednu staru imprecu sa sve eksericama i reduktorom pa nek sneg jede govna.

  • +1 1
Link to comment

radimo otkuce zbog pandemije :)

mislim, dalo bi se voziti i sa onim gumama ali bas bas pazljivo. ok, ja to mogu da priustim, ali neki taksista ili dostavljac bas i ne moze.

lizing je auto pa su njihove i gume, ali da sam kupujem uvek bih uzeo 2 kompleta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...