Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Jel neko ozbiljnije testirao te all season gume? Ja uvek imao dva seta, jasno je da se zimske dosta brze trose kad je toplo ali to nije ni priblizno veliki problem kao klizanje sa letnjim po snegu, da ne pricam po ledu. Kontam da su te all season pravljene vise tako da imaju karakteristike zimskih, samo da se manje trose leti nego prave zimske a sigurno i losije cupaju po snegu i ledu od pravih zimskih :D

Link to comment

to im je redovna procedura. ja sam došao u decembru, bez zakazanog termina, i bilo je “pa nemojte drugi put tako, tra la la...”


 

ko kod zubara da sam došao

:dry:

Link to comment

Mislim da Zlog više zanima kakve su po zimi. Moje su prve zime bile odlične, sada im je već četiri godine. Zamenila sam mesta prednjim i zadnjim ali moram kupiti nove. 

Link to comment

Ako nema nekih ozbiljnih proklizavanja i ako se ne trose ultra mega brzo, onda i ima smisla koristiti ih. Mozda cu i probati kad sledeci put budem uzimao auto koji nece biti ujedno i za prodaju.

Link to comment

Ja sam uz auto dobio allseason, prva zima jos i nekako cak sam i na Kop isao sa njima bez nekih problema, ali ove sam osecao kad je jako hladno odredjenu nestabilnost... Mislim da nisam tripovao... Dunlop, inace... i inace ja vozim oko 30k godisnje, verovatno nisam bas neki reper za gume i izlizanost, jer ih brze unistavam zbog autoputa...

 

Ionako cu do jeseni imati 50ak hiljda, pa uzimam zimske... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...