Jump to content
IGNORED

Boardwalk Empire


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    41

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    25

  • Feindouno

    23

Kako peva ova Margot Bingham iliti sister Maitland :Hail:Cim sam ugledao Margaret preskocio sam par minuta samo da je ne gledam. Nadam se da je to - to sto se tice nje.

Link to comment
haha, pogodak u oba slucaja, htedoh da napisem nesto vise o Omaru.crni Apolon, peder sa oziljkom preko lica kome bi svaka zena predala gacice na srebrnom pladnju a bogami i poneki muskarac,Omar se kao senka pojavljuje u jointima i oslobadja dilere suvisnog profita, nesto kao kombinacija IRSa i Robin Huda.neverovatno je da su svi likovi u seriji toliko dobro i uravnotezeno uradjeni da je tesko opredeliti se za samo nekoliko.pored kreatora serije, Davida Simona, scenario za nekoliko epizoda je napisao Denis Lehane poznat po romanu Mystic River i ostalim sagama o bostonskim predgradjima. neke epizode su rezirali Milcho Manchevski i Agnieszka Holland.u 4. sezoni serija prerasta okvire u kojima se kretala u prethodne 3, sa dilera po uglovima i policijskih akcija sa prisluskivanjem fokus se polako prebacuje na nekoliko bivsih policajaca koji sada u ulozi vaspitaca i profesora u skolama pokusavaju da deci prodzekata pruze i neki drugi izbor osim 'rada na cosku'. paralelno dobijamo siru socijalno-politicku studiju grada, korupcije na svim nivoima i lokalne predizborne kampanje, inteligentno i nepogresivo rezirane sa odlicno uradjenim likom mladog politicara, councilmana Carcettija koji se nezaustavljivo uspinje politickom lestvicom.sve u svemu sigurno jedna od najboljih 5 serija koje sam ikada gledao i to pri samom vrhu.
Link to comment

Nista ne moze da mi ponisti muku u stomaku koju osjecam svakim novim pojavljivanjem Irkinje. Kurvinu romansu nemam snage ni da komentarisem zaista a i od dua Narcis-zlatni zub mi se blago povraca. Ne mogu stvarno, dosta je bilo.

Link to comment

Ja gledam. Jeste mucno sa Irkinjom i narkomankom, ali sve se nadam momentu Al Kapona. i to kad ce onaj bivsi agent/prodavac usisivaca konacno da odlepi i da im se svima najebe keve...

Link to comment

Steta za Mr. Purnsleyja. I inace mi je krivo sto su razbili taj duo, jer mi je bio skroz gotivan. Naravno, ipak sam navijao da, ako vec mora neko, on umre, a ne Chalky. Ipak mislim da su, sto se naracije tice, prilicno uspesno zavarali pubilku time sto su pustili Chalkyja da zaplace prisecajuci se oceve smrti

Edited by Giggsy
Link to comment

Odličan detalj. Čoki je otplesao sa smrću i spremio se za sučeljavanje. Pritom je i ribu definitivno zbario onom pričom o lutanju. Jebao je majke. Ja sam očekivao da iskoči kroz prozor ali sam zaboravio da je Narcis pička i da će da pošalje samo spodobu Parnslija.Je li buraz gotov? Jeste garant. Sad ćemo gledati neuspešni pokušaj žbirova da doakaju Nakiju koji će usvojiti malog psihopatu. Buraz je viđen da završi karijeru. Baš neću da gledam na wikiju da li je pravi Naki imao brata i koliko.

Edited by McCabe
Link to comment

Isti slucaj, sto se gledanja istorije tice :D Moguce vrlo da je bivsi serif zavrsio karijeru. Ko zna, mozda se time zavrsi sezona, a ne ocekivanom smrcu Narcisa. Uostalom, Nucky je nekako progutao pricu da mu brat nije bas direktno radio o glavi, ali se dobro secamo recenice od koje je sve poteklo: "Just fuckin' kill 'im!" Mozda je doslo vreme za naplatu.Ali najjace od svega je to kako u citavoj prici Mickey i dalje egzistira: Jimmy ga baci sa terase, Nucky ga lupa stapom, a on samo guta i cuti i ne zamera se :D Nevidjeno iritantan lik

Edited by Giggsy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...