Jump to content
IGNORED

Boardwalk Empire


Ajant23

Recommended Posts

Dzo Maserija je u to vreme (sredina 20ih godina) vec najmocniji mafijaski bos u Njujorku (uz Salvatorea D` Aquillu) , ljudi kao sto je Arnold Rotstin jednostavno nemaju nikakvih resursa da mu se suprostave niti im to pada na pamet. Rotstin je pre svega kockar, politicki povezan muvator u belim rukavicama, i covek koji izbegava nasilje kad god je to moguce. Salvatore Lukanija i njegovi pajtasi Majer Lenski i Bagzi Sigel su na samom pocetku svojih kriminalnih karijera i u odnosu na jednog Maseriju su jos uvek nebitni.

Link to comment
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    41

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    25

  • Feindouno

    23

Jos 2 epizode su ostale, ne znam samo kako ce Nucky da se izvuce iz situacije koja izgleda bezizlazna. Nesto mislim da se mozda nekako ne spajtasi sa Masseriom i objasni mu da bi mu on ipak bio bolji partner/underling nego ludi i nepredvidivi Rosetti. Nekako sam ocekivao i da ce Sleater da zagine, ipak mu je prosao rok upotrebe. Na nekom forumu kruzi teorija da je on lazirao svoju smrt da bi mogao da posle pronadje Margaret i ode negde s njom i zivi happily ever after. Meni to izgleda suludo, ipak ono telo iz kutije izgleda kao on, jedino da je naleteo na nekog svog dvojnika i dosao na tu ideju, ali takav neki razvoj price bi mi bio bez veze, pogotovu jer su vec dobro izrabili taj fazon sa dvojnicima (Jimmy Darmody lookalike). Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Jos 2 epizode su ostale, ne znam samo kako ce Nucky da se izvuce iz situacije koja izgleda bezizlazna. Nesto mislim da se mozda nekako ne spajtasi sa Masseriom i objasni mu da bi mu on ipak bio bolji partner/underling nego ludi i nepredvidivi Rosetti.Nekako sam ocekivao i da ce Sleater da zagine, ipak mu je prosao rok upotrebe. Na nekom forumu kruzi teorija da je on lazirao svoju smrt da bi mogao da posle pronadje Margaret i ode negde s njom i zivi happily ever after. Meni to izgleda suludo, ipak ono telo iz kutije izgleda kao on, jedino da je naleteo na nekog svog dvojnika i dosao na tu ideju, ali takav neki razvoj price bi mi bio bez veze, pogotovu jer su vec dobro izrabili taj fazon sa dvojnicima (Jimmy Darmody lookalike).Sent from my iPhone using Tapatalk
Slažem se - suludo. :)Što se tiče Nakijeve pozicije, to mi je nada da će se finiš sezone odviti u dimu i pucnjavi. :)
Link to comment

Naki je u onoj sceni iz hotela podsetio na Brusa Vilisa u najboljim danima kada je umirao muski. S druge strane Al Kapone je bio Maserijin saveznik i uzrok zbog kog je izbio krvavi Kastelamareze rat, tako da mi nije bas najjasnije njegovo pojavljivanje na kraju epizode, no dobro u finalu ima da puca.

Link to comment

Dobro ste me zajebali :lol: Kakav ritam, kakva akcija, kakva napetost :yawn2: , u jednom trenutku sam se zapitao šta će sada biti sa nesuđenim savetovalištem za kontracepciju. Isti krš kao i svaka epizoda, samo što ovaj put nije bilo Irkinje da smara sa svojim deonicama (nadam se da o njoj ništa više nećemo čuti, a ne da će otići u drugi grad i onda imati svojih 5-10 minuta po epizodi izdvojeno iz svake radnje i bilo kakve veze sa istom, kao što ima Van Alden...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...