Jump to content
IGNORED

Boardwalk Empire


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    41

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    25

  • Feindouno

    23

kraj serije se bliži. stradaće redom oni koji nisu istorijske ličnosti. smela bih da se kladim da će preteći miki dojl, jer je taj neuništiv kao bubašvaba.

vajta mi je žao. bilo je tu prostora za srećniji kraj (mala radost za sentimentalne babe koje vole ovu seriju.

Edited by mammy two shoes
Link to comment

Meni super bila ova epizoda generalno. A slazem se, mislim da ce da poubijaju sve likove koji nisu istorijske licnosti (osim Mikija :D ), Margaret i Dzilijan su sledece. Dobro, nisam siguran za Nakija i Ilaja, ali deluje mi da ce i oni u vecna lovista. 

Link to comment

Tolko su pustili masti na volju da nas vise nista ne moze iznenaditi. Ocekujem da u finalu, Naki uz logisticku pomoc brata Ilaja, upuca JFKa, sleti na mesec i pomogne zavrsetku rata u Vijetnamu.

Link to comment

Bas sam sinoc gledao po netu... I dalje su istorijske reference donekle ispostovane. Majer i Lucano su se o ovom trenutku popeli na tron, a Naki jeste bio u defanzivi i ziveo je kasnije od firme svoje zene.

 

Verovatno ce ga samo spojiti s Margaret i to je to.

Link to comment

Inok Dzonson (ovde Tompson) je  sa likvidacijom Salvatorea Marancana imao veze kolko ti i ja. Takodje koliko ja znam nisu zabelezeni nikakvi njegovi sukobi sa Dzoom d bosom Maserijom, Al Kaponetom, niti Lucijanom. Sve u svemu, serija nije losa, ali jedino sto je istorijsko u njoj je prikazivanje licnosti, koje su zaista  zivele u tom periodu. Gomila stvari je izmisljena da bi serija bila zanimljivija, jer prica o korumpiranom gradskom celniku, koji nikog nije ubio, a od prohibicije je uzimao samo tal, ne bi bila previse privlacna prosecnom gledaocu.   

Link to comment

Tacno, jos jedna epizoda do kraja serijala.  Ocekujem da se istorijskim likovima desi ono sto im se stvarno desilo - Luciano, Lansky, Siegel napreduju, Al Capone biva uhapsen, etc..  Najveca je misterija da li ce Nucky da dozivi kraj serije, sta ce biti sa Gillian, Eli, Margaret.  Meni one sve flashback scene sa mladjim Nakijem i Gillian kao devojcicom daju neku ideju da ce on mozda nju da izvuce iz onog azila, ako naravno uspe da prezivi, mozda da sa Margaret uzme tu lovu i zapali negde daleko (Canada, Evropa, mozda cak i Severna Afrika).

Link to comment

 

Jebiga... :(

 

Ali sve u svemu paralelno sa krajem druge sezone kad je Darmodiju rekao, I regret nothing.

 

Na kraju su sve konce povezali u jednu nit. Nije ovo sve skupa loše kad se pogleda unazad.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...