Jump to content
IGNORED

Boardwalk Empire


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    41

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    25

  • Feindouno

    23

Ne bih se slozio

osim sto sam hteo da Nucky rokne Gyp-a. Ali ovako ima mozda i vise smisla, boss ne prlja ruke. You can't be half a gangster i Nucky to vise nije, sad je full blown gazda.

Link to comment

meni je epizoda sasvim okej.

ostaje minus cele serije što je nelson nepravedno zapostavljen.takođe, očekivao sam malo više razrade odnosa između ostalih krimosa. ovako samo pretpostavljamo šta će se desiti sa rotstinom i lučanom.šta znam, možda to sve i nije bitno ali već napisah, malomi smeta što je serija ni tamo ni ovamo s relnom osnovom.

Edited by McCabe
Link to comment
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Ja sam se, nazalost, kasno upoznao sa serijom, tako da sam u zadnjih dva meseca otprilike odgledao sve tri sezone i serija mi je stvarno sjajna. Ima nekih rupa u zapletu, ali nista sto bi me sprecilo da jedva cekam nastavak. Vidim da se i generalno zamera to sto radnja u nekim trenucima tece sporo, ali ovo je ipak drama, nije akcioni film.Neki od najupecatljivijih detalja i scena iz trece sezone su mi:

Ceo onaj dogadjaj kada se Owen i Nucky kriju u kuci i nacin na koji Nucky ubija onog malog, tako da ni Owen ni zrtva nisu svesni sta se dogodilo.Nuckyjevi komicni ispadi u epizodi posle eksplozije kada Chulkyja mesa sa robom, na rodjendanu i ostalo.Al Capone u epizodi kada mu klinac dobije batineOsecaj olaksanja na licu Van Aldena kada napravi picvajz u kancelariji :DGastonov plan da dodatno napravi Jessa ludimInace, od svih Gypovih ispada najjaci mi je, ipak, onaj kada zakopa onog jadnika u pesak :D

Edited by Giggsy
Link to comment

Ja sam ovo batalio posle prve sezone. Vrhunski glumci, a na nekoliko mjesta je napravljen užasan miskast. Bušemija obožavam, ali on ne može ovo da iznese. Previše rasplinuto i nategnuto, sve zajedno.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Konacno zavrsih trecu sezonu.Ocekivan rasplet, hajlajt je svakako smrt mama kurve™, 2 sezone prekasno doduse al bolje ikad nego da se razvlaci do kraja serije kao 1 Dzema Teler :puke:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...