Jump to content
IGNORED

Boardwalk Empire


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    41

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    25

  • Feindouno

    23

O baniona su po Kaponeovom nalogu ubili njegov ortak iz Bruklina Frenki Jejl (kaporezim u kriminalnoj organizaciji Dzoa Maserije) i dvojica najpouzdanijih Alovih ubica iz Cikaga Anselmi i Skaliz. Njih dvojica ce kasnije skoncati izubijani bejzbol palicama, sto je donekle ovekoveceno u filmu Untouchbles.

Link to comment

Hvala puno!To bi onda značilo da će Van Alden morati da beži dalje od Kaponea u daljem toku serije? Osim ako scenaristi ne prikažu kao "ubio si trojicu, baš si lud i šašav, mogao bi da radiš za nas".Mada, sad kad se Van Alden prvi put autovao, nije mu mesto opet sa njima...

Link to comment

Mislim da je zato Nelson i uzeo pare iz kase, zato sto nije ni planirao da pokusa da slaze Kaponea, nego je iskoristio da uzme tih hiljadu dolara koje je zeleo da dobije i odnese zeni

Edited by Giggsy
Link to comment

Odgledao ipak sinoc i danas ove 3 epizode koje su se nakupile otkad sam prestao da gledam™.Ne svidja mi se Narcis niti bilo sta sto se desava a ima veze s njim, nadao sam se da ce biti neki marginalan lik.

Link to comment

Pa kako maginalan lik? To je ovosezonski Gyp Rosetti. Nije loša ova situacija sa burazerom i žbirom. Izgleda da možemo da očekujemo nešto iznenadno u finišu.Btw žbir je kvalitetan psiho. Izgleda da je glumcima koji glume fiktivne likove lakše da to iznesu. Evo npr Kapone je baš veliki razočar.Najbolja riba u seriji je Nelsonova žena, razume se.

Link to comment

Zbir je sjajan, totalno je lud, nadam se da nece otici prerano.Isto tako ne znam sta bi bilo vece razocarenje: da li to da ode Narcis, koji mi je potpuno ogavan lik, ali bi to znacilo potpuno isto ponavljanje matrice sa Gypom, ili da nas iznenade pa da on ostane, a ode Chalky :( Dobro, ipak ovo drugo

Link to comment

Nemam nista pametno da kazem, jedino da podrzim Giggsya i da mu javim da nije jedini koji gleda ovu sapunicu od serije. Koliko ima praznog hoda, komotno su mogli da 4 sezone sabiju u dvije i da bude super serija. +1 glede Chalkya: garant ce da ubije Narcisa kad mu ovaj obescasti kcerku.

Link to comment
Pa kako maginalan lik?
Ja ti se izvinjavam sto sam se nadao da ce 1 ogavan lik biti marginalan :(Gyp je car!P.S.Premotavam sve scene sa kurvom i Irkinjom i serija je odjednom postala mnooooooooooogo bolja.
Link to comment
Nije loša ova situacija sa burazerom i žbirom. Izgleda da možemo da očekujemo nešto iznenadno u finišu.Btw žbir je kvalitetan psiho. Izgleda da je glumcima koji glume fiktivne likove lakše da to iznesu. Evo npr Kapone je baš veliki razočar.
Žbira će da rokne Ilaj na kraju, tačno primećujem scene u kojima buja njegov bes dok mu se ovaj uvlači. Kapone je fenomenalan, čovek razbija. Možda si ti znao lično Kapona pa ti je ovaj neuverljiv. :PŠto se tiče najbolje cice, ovo je najbolje lice koje se do sada pojavilo: Haha, vidim da je tu i Ivica Sapun, al ko će sada novi shot da pravi. :D Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Eto, Gillian je konacno dolijala na radost mnogih :DChalky je, ocekivano, pogresno protumacio da ga je Nucky izdao. Bide ludilo u narednoj epizodiInace, dobra je fora na koji je nacin Nucky testirao brata recitujuci onu njegovu pesmu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...