Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Premalo je pesnica…

Zasto danasnji bendovi beze od angazovanosti u muzici?

Odlicni Jarboli.
Bomla covek objasnjava, Zolt  u svom stilu, po sred bine opcinjava tinejdzerke :)

  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, MeanM@ said:

Premalo je pesnica…

Zasto danasnji bendovi beze od angazovanosti u muzici?

Odlicni Jarboli.
Bomla covek objasnjava, Zolt  u svom stilu, po sred bine opcinjava tinejdzerke :)

bile i tinejdzerke:ohmy:, pa ima nade

  • Haha 5
Link to comment

Mnoooogo toga nisu svirali, ali svašta i jesu... Već se veselim što su i na Arsenalu ove godine, a kontam da bi morali i u NS da svrate, samo ne u nesrećni Bulevar Books, najgore mesto za svirke u univerzumu.

Link to comment

S obzirom na interesovanje, mislim da Bulevar Books nikako ne dolazi u obzir:D.

Link to comment

Btw, ja sam očekivao da zatvore sa "Dobrodošli ljudi":cool:. Btw, gde je Sonja Lončar?

Link to comment

spacer.png

 

spacer.png

26.03.24 - Johnny Dowd & Band, support: Karin Rabhansl, Zentralcafe, Nürnberg

Johnny Dowda sam video samo na slikama sa omota albuma i intervjua, pa sam se zacudio kada je izasao na binu. Covek ima 75 godina, u mojoj glavi je imao mnogo manje. Sta se moze ocekivati od Johnny-ja? Uvrnute price o velikim seksi shopovima, LSD-u, prevarama, ubistvima... Uzivo, sjajna svirka, seta kroz zanrove, parodira, sali se i od drugog dela koncerta, stekao sam utisak, itekako uziva u svirci. Bilo je par opasno dobrih blues ispada. Kao licnost je potpuna suprotnost svojoj muzici. Veoma pozitivan i duhovit lik. Nakon koncerta pozdravio se sa vecinom preostalih posetilaca kojih je bilo izmedju 30-40, razgovarao, slikao se, potpisivao izdanja. Na kraju kratkog razgovora rekao sam mu da dolazim iz Srbije i pitao zna li gde je to. Rekao je da zna, ali da tamo nikada nije svirao. Onda je promenio facu i pitao me, da li sam na koncert dosao iz Srbije? Rekoh, ne, radim i zivim ovde. Onda se nasmejao i rekao da nije vredan tolikog puta.

Edited by wayfaring stranger
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
22 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

Btw, ja sam očekivao da zatvore sa "Dobrodošli ljudi":cool:.

 

Uvek zatvaraju sa "Osloni se".

 

Bili su OK, ali je zvuk bio loš. Drugo veče. Boris kao da se bori za vazduh. Danijelova zurka :laugh:

Link to comment
On 24. 3. 2024. at 20:42, wayfaring stranger said:

Da li je neko bio na koncertu Therapy?

 

Bili drugar i ja, u suštini ih prvi put slušali (nekako su mi promakli generalno kad su bili aktuelniji).

 

Nama se generalno svirka dopala, pržili su lepo, ali je vokal zaista bio očajno ozvučen i em se nije čuo, a i kad se čuo nije mogao da se razume ništa... Šteta za to, ali svakako bih opet otišao, lepo sam se proveo :)

  • +1 3
Link to comment
On 26. 3. 2024. at 17:19, giuseppe said:

Mnoooogo toga nisu svirali, ali svašta i jesu... Već se veselim što su i na Arsenalu ove godine, a kontam da bi morali i u NS da svrate, samo ne u nesrećni Bulevar Books, najgore mesto za svirke u univerzumu.

Da se mene pitalo mogla je cela Čizmanoga :fantom:

Link to comment

Falila i 'Industrija' i 'Da li ustvari ona nije bila oprezna'. Bilo par novih, sa albuma koji je navodno spreman već poodavno.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...