Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Vidim da su oni posle snimili opet ‘Da li u stvari ona nije bile oprezna’

Ja sam njih, ono generacijski, pratio na ta prva dva albuma. Posle ovo dalje, onako, po inerciji.

Al svakako ovi koncerti bejase lepo podsecanje na taj neki period.

Jos sad kad si pomenuo taj Arsenal, znam da cu odem u kg i ove godine 

Link to comment

Jarboli. Volim ...nije bila oprezna i Samo ponekad, koja je genijalna. Ostalo baš i ne.

 

Interesuje me je li publika 40+? Ko ide na koncerte tih bendova koji su bili popularni pre dvadesetak i više godina?

 

 

Setih se i fan-teme Jarbola na Popboksu, otprilike je imala 150 strana, što zvuči blesavo. Ali su svi koji su pisali tamo, a upoznao sam ih (4-5),  bili fin neki svet.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Sludge Factory said:

Gde se uopste odrzavaju koncerti u onom zlu?

Pise na platou Geozavoda, a sve to je u okviru nekog Belgrade River Festa :blink:

  • +1 1
Link to comment

Sta je Belgrade River fest? 

 

@Stela Hvala, sad vidim na sajtu. Sta je to koji kurac? Ako je na otvorenom, pa jos festivalska svirka, samo da svi kolektivno skocimo u Savu.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
On 30. 3. 2024. at 9:28, Malkmus said:

Jarboli. Volim ...nije bila oprezna i Samo ponekad, koja je genijalna. Ostalo baš i ne.

 

Interesuje me je li publika 40+? Ko ide na koncerte tih bendova koji su bili popularni pre dvadesetak i više godina?

 

 

Setih se i fan-teme Jarbola na Popboksu, otprilike je imala 150 strana, što zvuči blesavo. Ali su svi koji su pisali tamo, a upoznao sam ih (4-5),  bili fin neki svet.

Uglavnom 40+. :)
Ekipa sa pokojnog b92, poznata neka lica iz onih vremena, ima tu i mladjeg sveta, al ne previse. Poneki klinci u prvim redovima. 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...