Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Spoiler

418293021_18263226517201450_290059764368

 

Turbo Trans Turisti
15. Februar KC Grad
 
Dobra svirka u nehumanim uslovima. Koncert rasprodat, a KC Grad premali i zagušljiv.
Laplander sam uhvatio pri kraju, ali zbog gužve, vrućine i onih prokletih stubova nisam uspeo da se skoncentrišem na sadržaj.
Dok su krenuli Turisti već sam se preznojiio kao seksulna radnica u crkvi. Dim iz mašine i epileptično osvetljenje su samo pojačali anksioznost.
Trebalo im je par pesama da našteluju zvuk, a onda je krenulo veselje. Aranžmani pesama su delovalo prilično izmenjeni, ali skroz efektivni za živu svirku. Burazeri u dobrom raspoloženju, bubanjar odličan i sada već neophodan za ovakve nastupe. Sve u svemu, nadam se ponovnom nastupu u boljem prostoru. 
  • +1 3
Link to comment
On 19.2.2024. at 20:28, vladavsnarod said:
  Reveal hidden contents

418293021_18263226517201450_290059764368

 

Turbo Trans Turisti
 

 

15 hours ago, MeanM@ said:

Bombay bicycle club

 

 

 

jel ova imena neka zajebavancija ili ozbiljno

  • Haha 1
Link to comment
44 minutes ago, Eleniko said:

 

 

 

jel ova imena neka zajebavancija ili ozbiljno

Pa ja za Bombay gledam sad opet, nema jos na njihovom sajtu, al vidim da ovde kod nas reklamiraju. Na njihovom sajtu pise samo Inmusic 26/06.

Mene juce zatrpala najava po mrezama. Zar nisu oni malo pregolemi za Dom Omladine? 

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

 

 

 

jel ova imena neka zajebavancija ili ozbiljno

 

Biciklisti imaju i zajeb i kod izbora grada :) Turbo Trans Turisti su nastali kao burazerski eksperiment i prvo su bili Turisti. Kad se stvar zahuktala verovatno su došli do zaključka da je pametnije da promene ime, obzirom da postoje x bendova sa tim imenom. Turbo Trans je logičan apgrejd. 

  • Haha 1
Link to comment

Bombay... je relativno popularan pop sastav u Britaniji.

Čuo sam prvi album kada je izašao, u okviru mog stalnog traganja za dobrim brit njanjavim bendom. Toliko su mi se svideli da nikada više nisam poželeo da ih čujem.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, vladavsnarod said:

 

Biciklisti imaju i zajeb i kod izbora grada :) Turbo Trans Turisti su nastali kao burazerski eksperiment i prvo su bili Turisti. Kad se stvar zahuktala verovatno su došli do zaključka da je pametnije da promene ime, obzirom da postoje x bendova sa tim imenom. Turbo Trans je logičan apgrejd. 

 

simpa su, slusala sam ih nekad ispred doma omladine

Link to comment
1 hour ago, Malkmus said:

Bombay... je relativno popularan pop sastav u Britaniji.

Čuo sam prvi album kada je izašao, u okviru mog stalnog traganja za dobrim brit njanjavim bendom. Toliko su mi se svideli da nikada više nisam poželeo da ih čujem.

Realno su njanjavi, ne znam ni koji je to pravac vise.
Al su se vozdigli poslednjih godina, youtube pokazuje milionske preglede, jbg.

Nego mi nije jasno ko i za koju publiku dovlaci njih ovde? Ovako na prvu nisam siguran koja je ciljna grupa u danasnjem Bgu.

Link to comment

Dovodi ih neobično profilisana koncertna agencija https://honeycomb-live.com/

 

A ko im je publika... Postojao je nekad Indie Go.

Za nešto mlađu publiku u vreme pre deset-petnaest godina, postojala je Indie Go paralela, koja se zvala Kišobran. Pa možda njihova tadašnja publika, rođena sredinom osamdesetih i kasnije.

Vidim sad da je ta organizacija Kišobran vremenom malo promenila profil i proširila aktivnosti https://kisobran.org/

 

Link to comment

Inače sam slušao Purple Rain album više puta u prethodnih par nedelja i to na zadovoljstvo! Poslednji put sam ga slušao ko zna kad, a u vreme kada se pojavio nisam bio posebno oduševljen. Sa ove distance albumu ništa ne fali i rekao bih da je dobro ostario.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...