Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

E svašta. Da sam tu išao bi sigurno iako sam ga već slušao onomad u Areni i na Exitu ga iz prvog reda bukvalno držao na rukama.

 

BNV zaobilazim koliko mogu, ali stvarno ne bi imao problem da tamo odem na koncert, kao što sam išao u galeriju na Openhajmera a jer je tu jedini IMAX. Najbolje da će Kejv ili njegov menadžment turneje da gledaju vlasnički list, izvod iz katastra ili da li se na livadi gde peva nalazi groblje kućnih ljubimaca.

 

Ovo da se ne ode na koncert zbog lokacije mi je malo "naljutio se deda na selo pa..." Ostatak znate.

  • +1 8
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

 

 

Ovo da se ne ode na koncert zbog lokacije mi je malo "naljutio se deda na selo pa..." Ostatak znate.

Pa dobro. Ja ću gledati da tamo ne idem, kao i do sad. Kejva sam slušala više puta, nije neophodno da odem i da je na drugom mestu. Zapravo, svakako nije neophodno. Kad urgentni centar bude u BNV a pukne mi slepo crevo, otići ću. Ne znam šta vam zvuči ili ne, neće ljudi da idu. Ništa se ne mora.

  • +1 6
Link to comment
58 minutes ago, *edited by mod said:

E svašta. Da sam tu išao bi sigurno iako sam ga već slušao onomad u Areni i na Exitu ga iz prvog reda bukvalno držao na rukama.

 

BNV zaobilazim koliko mogu, ali stvarno ne bi imao problem da tamo odem na koncert, kao što sam išao u galeriju na Openhajmera a jer je tu jedini IMAX. Najbolje da će Kejv ili njegov menadžment turneje da gledaju vlasnički list, izvod iz katastra ili da li se na livadi gde peva nalazi groblje kućnih ljubimaca.

 

Ovo da se ne ode na koncert zbog lokacije mi je malo "naljutio se deda na selo pa..." Ostatak znate.

Razumem te, ali sve je ovde dotakla i uprljala grabljiva i pohlepna sns-osvska ruka koja placa od nas otetim novcem, gadno i odvratno nam postane sve sto dodirne, kao okuzeno, svakodnevno je gledamo, pa jos na sve to - zar i Dzejmi, zar i Kejv?

 

Znam da je to posao, veliki biznis, ugovori - ne zna Nik ko smo mi, ko je Vucic, gde je Beograd, sta je BNV, jedan od nastupa, jedan od mnogih u nizu.

 

Da li bi isao kod Putina?

 

Dragi Nice, nemoj.

  • +1 3
Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

A jel idete na koncert Ramštajna, koji organizuje Skymusic?

Ne idem...

Link to comment

I ja cu bojkotovati Kejvov koncert u BNV, a tako bih ga rado ponovo gledala. 
Mada, ovi idu ka tome da poseduju sve osim mog stana, i to samo do trenutka kad smisle da bi im i taj stan za nesto trebao. 

Link to comment
28 minutes ago, Ratamahatta said:

Bolje u bastion demokratije severno odavde 

Ma gde bolje...

Meni bolje u Madjarsku, Madjaru bolje u Srbiju, Niku dobro i tamo i ovde, kompromisi svakog dana, vise puta dnevno, neke pravis, neke neces, nesto ti smesno, od neceg muka, moralno cistunstvo je nemoguce, cinizam je lako oruzje, ziveti se mora, a ni to ne mora.

 

  • +1 4
Link to comment

Kao da mi život zavisi od nečijeg koncerta. Koliko mi je bitno da idem da slušam nekoga, bitna mi je i atmosfera i seting. To mesto samo po sebi mi izaziva neprijatnost, ne znam zašto se polazi od pretpostavke da mi je to što ću da slušam live nekoga bitnije od toga gde sam. Uzgred, odavno sam prestala da putujem da bih išla na koncerte. 

  • +1 1
Link to comment

Zašto ti je to gde si bitnije od koncerta, ne mogu da skapiram?

 

Neće ti pasti kruna s glave ako odeš u BNV, to je samo 1 gradski kvart, gomila betona, čelika i stakla.

Sve ostalo je iluzija naših sopstvenih umova

  • +1 3
Link to comment
15 hours ago, Kreuz said:

Ovo je bez Bad Seeds, on i (možda) Colin Greenwood / Radiohead / na bas gitari.

Bojkotuju ga kao Kolju Grobovlasnici.

  • Haha 4
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Zašto ti je to gde si bitnije od koncerta, ne mogu da skapiram?

 

Neće ti pasti kruna s glave ako odeš u BNV, to je samo 1 gradski kvart, gomila betona, čelika i stakla.

Sve ostalo je iluzija naših sopstvenih umova

Nisam Zeka, ali mogu da odgovorim.

Zbog pomenute iluzije.

 

Zbog iluzije poredjam hranu lepo u tanjir (iako ce svakako ici u stomak kome je svejedno kako je bila poredjana), zbog iluzije se obucem kako (mislim da je) lepo, zbog iluzije gajim biljke iako mi nicemu ne sluze, svasta radim zbog iluzije ili kako god da to nazovemo.

  • +1 2
Link to comment

Pa ništa, živite u iluziji. šta da vam kažem.

Meni je to glupost, ali to sam samo ja. 

Jer da je tako, ne bih otišao ni na jedan koncert nitii svirku od 2012.pa na ovano, znajući ko su organizatori i gde se održava.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...