Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

3 hours ago, Filozof manijak said:

Zašto ti je to gde si bitnije od koncerta, ne mogu da skapiram?

 

Neće ti pasti kruna s glave ako odeš u BNV, to je samo 1 gradski kvart, gomila betona, čelika i stakla.

Sve ostalo je iluzija naših sopstvenih umova

Jesam napisala da mi je za koncert bitna i atmosfera? 

Onda je i muzika iluzija 

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Pa ništa, živite u iluziji. šta da vam kažem.

Meni je to glupost, ali to sam samo ja. 

Jer da je tako, ne bih otišao ni na jedan koncert nitii svirku od 2012.pa na ovano, znajući ko su organizatori i gde se održava.

Ja ni ne idem na koncerte

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Svakako da jeste sve uprljano, zato ne znam zašto bi nekom bilo lakše da ode na Exit ili nastup Kejva u Areni, Domu Sindikata ili DOB, nego u BNV, svakako su organizatori uprljani i uvezani.

Ugradili su se u izgradnju autoputa onoliko pa sigurno neću da idem peške ili da vozim po sporednim putevima zbog toga. Mislim neka ide svako na koji koncert i lokaciju hoće/može samo su mi malo too much reakcije na ovaj koncert, kao da će za prisustvo istim trebati pristupnica SNSu.

Ma jok. Reagujem samo na Kejva, koji baš ono, ne gleda gde ide i kako ide, samo ide

Link to comment

Pošalji mu protestnu notu, i prateće pismo  sa detaljnim objašnjenjem u kakvu se kloaku uvalio. :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Zapenili o tome što neću na omiljenog muzičara, eto imam veće prioritete nego da se jurim s Kejvom 

Na primer, da idem u Hrvatsku na more, mnogo mi je važnije da se tamo plaknem, a vi iz principa ne bi išli :laugh:

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Pošalji mu protestnu notu, i prateće pismo  sa detaljnim objašnjenjem u kakvu se kloaku uvalio. :fantom:

bukvalno šab me gabri, to je samo jedan svirac

Link to comment
27 minutes ago, morgana said:

 

 

enivej, sta cemo sa bnv kad na vlast dodju nasi, ozbiljno pitam? i sta sa savamalom?

 

Sa zgradama nista, zakupcima lokala detaljne inspekcije, kupcima stanova detaljna provera porekla imovine

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Lezilebovich said:

Sa zgradama nista, zakupcima lokala detaljne inspekcije, kupcima stanova detaljna provera porekla imovine

 

 

nece se desiti - a realno ni ne treba bnv da ima specijalni tretman. puni su dorcol i nbg imovine sumnjivog porijekla. i to se drzim samo onog sto slucajno znam.

 

sto ne znaci da ja ne bih voljela da se desi, da se razumijemo.

 

nadam se iseljavanju onog rugla od spomenika ali ni tu nisam sigurna da je realno, doduse iz prakticnih politickih razloga.

 

 

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Aha...kiselo je grojze :violina:

A što je kiselo, šta je nedohvatljivo ovde :unsure:

 

Moj ćale je proveo 95% svog radnog veka u Geozavodu, dok ih nisu izbacilii smestili.u nekoj baraci na autoputu kod Autokomande. To je zgrada u kojoj sam provela detinjstvo, sad je nešto, i ne zalazim tamo.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, kokota said:

 

Evo Exit ih danas najavio.

 

Hvala na informaciji! Inače, dolaze kao petorka, i sviraju u nedelju.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Tako je, život brzo prođe

It's just a ride, enjoy while it lasts

Proći će nam ćivot u bojkotima koji ne interesuju ni izvođača ni organizatora, samo su nama na štetu :fantom: 

 

Gledao sam skoro neki klip gde likovi obajšnjavaju kako je najteže biti levičar u USA, smatra se da bi bilo poželjno bojkovati 99 posto proizvoda koji su na tržištu da bi dobili neku samopotvrdu moralnosti :isuse: 

 

Ali ok svako ima pravo da bira...širok spektar je između odluke da budeš u rukovodstvu SNSa i samoizolacije u neku šumu/planinu gde ćemo emitovati minimum štetnih materija po okolinu. 

 

Da sam ljubitelj NC ne bih propustio priliku da ga vidim u svom gradu, pa makar ga AV vodio na ručak pre koncerta, ono što ne bih uradio je da glasam za AV zato što je doveo NC...otkud znam...vi nemojte da idete...

  • +1 6
Link to comment
57 minutes ago, Svemir Zeka said:

Reagujem samo na Kejva, koji baš ono, ne gleda gde ide i kako ide, samo ide

 

A jeste sad, pa koji izvođač bi znao bilo šta o BGH2O? Čak ni Rodžer Voters ne bi imao pojma o tome, a on je verovatno najsvesniji sranja u državama u koje ide.

 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Nećemo. 

Niko vama ne maniestuje moralnu superiornost niti iko govori drugom da li da ide niti ne ide. 

Tako isto nemate ni "vi" pravo "nama". 

Moj princip, moja stvar. 

 

Neverovatno...

Link to comment

Ja samo kažem idite na koncert izvodača kojeg slušate, neće imati 300 koncerata u Bg do kraja života :fantom:

 

I druga stvar, mi koji zagovaramo da se ide smo moralno gmizaviji, a ne superiorniji (u to spada i navijanje za blizance itd)...ali ok, boli me uvo ko će ići svakako

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...