Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

planirao sam da dodjem na belana 21. marta na kontaktu i sad vidim da su karte na tickets.rs rasprodate.

jel postoje u beogradu jos preprodavci ili druga slicna resenja?

 

Link to comment

lik na tviteru napušava dobitnika nagrade tanja petrović dragana ambrozića zbog toga što naplaćuje zakup sale /ona gore, amerikana valjda/ 800e a dobio je pare od usaid za renoviranje i na gradskom je budžetu. odbija da prihvati da je to odluka doma omladine a ne dragana ambrozića.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
4 minutes ago, napadaj said:

Šta se desilo sa Arsenal festom? Čolić i Bijelo dugme, wtf?

Ozbiljno? Auuuu...

Edit: Otišao na sajt i kao dooobro prvi dan okeeej može da prođe, drugi dan BAM! Bijelo dugme treći dan BAM! Zdravko Čolić zatvara...

Pa jbte...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
44 minutes ago, napadaj said:

Šta se desilo sa Arsenal festom? Čolić i Bijelo dugme, wtf?

i neka crackhead tiktok čamuga

Link to comment

Čekajte, Arsenal fest je kao do sada bio dobar, pa se od ove godine pokvario?

 

Eno vam Kianu Rivs, ako vam Čola nije dobar!

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Pa jeste bio dobar, moglo je tamo štošta valjano da se vidi. Testament, Massive Attack, Morcheeba, Thievery Corporation, Anthrax, Clutch...

Edited by napadaj
  • +1 2
Link to comment

Iskreno je Arsenal uvek bio blaga katastrofa, sa ponekim izuzetkom (tu i tamo je neko mogao da probere nesto za sebe, kao sto kaze napadaj iznad). Meni licno za sve ove godine (a uopste nisam ni isao na prvih nekoliko godine) jedino sto me je bas bas zanimalo su bili The Kills, Kurt Vile, Majke, The Cult i neki moji drugari sto su svirali jedne godine na gardenu. Ovo sve ostalo vise onako, da izblejis sa ekipom™ ako je vreme lepo (a cesto se desavalo da bude ledara ili kisetina ili oba). Lagao bih kad bih rekao da mi nije bilo kul sto mi The Kills ili Kurt Vile sviraju na 5 minuta od mene, jos je i vreme bilo ekstra na obe svirke, pa mi je bilo stvarno milina. Ali generalno, objektivno, ne znam koliki je budzet, ali greota para, zaista.

 

Burazerski festival, jedne godine ja tebi, pa ti meni sledece, pa onda opet u krug. Sa domacim bendovima je stvarno smehotres, ono, svake godine brejkersi, bjesovi, goblini, hladno pivo, dubioza kolektiv, pa onda brejkersi, bjesovi, goblini, hladno pivo, dubioza kolektiv, pa zatim brejkersi, bjesovi, goblini, hladno pivo, dubioza kolektiv. 

 

Jbt, ko svira gitaru Dugmetu? Brega je zaboravio da svira jos 80ih. 

Link to comment

Sprdam se malo, bez uvrede!

 

Festival nema profilisan program, pa mu je identitet upitan. U takvoj situaciji se ne vezuješ za festival, već više za taj termin krajem juna, pa ako nešto natrči, natrči. Nisam do sada išao, ako bude dolazio neko ko me zanima, eto me!

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...