Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

25 minutes ago, Ras said:

Čekajte, Arsenal fest je kao do sada bio dobar, pa se od ove godine pokvario?

 

Eno vam Kianu Rivs, ako vam Čola nije dobar!

 

De ste p*čke, stigo Zdravko Čolić!
 

Pa, realno, bio je Arsenal uglavnom uvek sa prizvukom džiberane, Smak, Osvajači, Neverne bebe i sl, al su za sve ovo vreme doveli nekoliko odlicnih headlinera u njihovom primeu (Editors, Kurt Vile…). Hvala im na tome

 

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Još piše rock postava BD haha

 

Koja propast, pitam se da li i dalje isti ljudi vode fest.

 

Isti, Vule iz U Škripcu

Link to comment
1 hour ago, Ras said:

Sprdam se malo, bez uvrede!

 

Festival nema profilisan program, pa mu je identitet upitan. U takvoj situaciji se ne vezuješ za festival, već više za taj termin krajem juna, pa ako nešto natrči, natrči. Nisam do sada išao, ako bude dolazio neko ko me zanima, eto me!

 

Otprilike tako. Dodao bih i da su lokacija i prostor ok, osim sto bas nista, ali nista sve ove godine ne rade na infrastrukturi™ i generalno na festivalskoj atmosferi i profilisanju. Grad bi trebalo tih nekoliko dana (a boga mi i nedeljama unapred) da dise i zivi taj festival, a bukvalno tih par zadnjih dana juna imas osecaj posela u mesnoj zajednici/domu kulture. Jako malo pratecih programa i sadrzaja, po gradu nemas utisak da se ista desava tih dana, osim eto ako bas prodjes tom ulicom koja ide pored prostora festivala tih par veceri od 19h pa nadalje. Sam prostor je takav kakav je, autentican™ i ne bih ja u tom smislu nista popravljao, ali neke pratece stvari bi stvarno mogle da se srede, da se negde malo prosire ograde, da ljudi ne pocrkaju kad su velike guzve. Pre dve godine kad je bila Senida (da Senida), bukvalno smo hteli da se pogusimo i pospljeskamo na otvorenom prostoru koliko je narodna u jednom trenutku uslo i mimoilazilo se tom jednom ulicicom unutar kompleksa™. O toaletima ne vredi ni da pricam, to je haos. Sto kaze jedan moj drugar, svake godine sve je jebeno isto, pljeskavice ovde, pice onde, par klupica i to je to. Bas se nista ne menja. 

 

Navodno je grad sredio taj 1 dimnjak koji se nalazi na prostoru ispred mejn stejzda pa ce navodno ove godine da dozvole pun kapacitet za broj posetilaca, sto ce reci jos veca guzva i jos manje wca (ukljucujuci i one sumarke i mracne coskove), mada ne znam ni koliko je pa bio smanjen prethodnih godina. Pomenite godine smo hteli da pomremo. 

 

 Hocu reci, festival izgleda (u svakom smislu) kao da ga neko otaljava, parama su izgleda zadovoljni pa ih valjda zato i zabole za sve. Burazerski skroz. 

 

Edited by Sludge Factory
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Šta se desilo sa Arsenal festom? Čolić i Bijelo dugme, wtf?

Drugar iz KG kaže da su ljudi iz Bga preuzeli festival koji je pretio da se ugasi. I meni je to do sada bilo žali Boze, ali bi trebalo da ovde god budem tu kada Sivert bude nastupao.

Link to comment

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

15.03.24 Hania Rani, Theaterfabrik, München

 

Jedan od lošije ozvučenih prostora u MinKenu, što je neprimereno ovoj vrsti muzike. Nakon uvodnih 40min, udostojeni smo kratkog pozdrava uz reči kako ne zna šta bi rekla i da najviše želi da nastavi sa nastupom, pa će stoga nastaviti. Od nastupa HR koji se mogu videti na YT ostalo je 15min. Sve ostalo je "shoegaze" psihodelija uz povecanu upotrebu vokala i zaokret u stilu. Dva sata nastupa koji meni nije legao. Recimo 4/10. Publika (oko 2000) je lepo reagovala mada nije bilo masovnog oduševljenja kako to nemci znaju.

Link to comment
On 15. 3. 2024. at 11:11, Nevernik said:

Nick Cave. 

Zagreb i Budimpešta. 13/10 i 15/10.

BG ništa, za sada.

ako neko zna za neku kombinciju iz BGD (prevoz, karta..) ?

Link to comment

Kartu mozes da kupis online, za previz ne znam ... ili mislis da ce nestati, pa da treba kombinacija ?

Link to comment
On 16.3.2024. at 10:28, napadaj said:

Pa jeste bio dobar, moglo je tamo štošta valjano da se vidi. Testament, Massive Attack, Morcheeba, Thievery Corporation, Anthrax, Clutch...

 

 

massive attack na arsenal festu :blink:, kada?

 

 

Link to comment
On 16.3.2024. at 13:43, wayfaring stranger said:

 

 

15.03.24 Hania Rani, Theaterfabrik, München

 

Jedan od lošije ozvučenih prostora u MinKenu, što je neprimereno ovoj vrsti muzike. Nakon uvodnih 40min, udostojeni smo kratkog pozdrava uz reči kako ne zna šta bi rekla i da najviše želi da nastavi sa nastupom, pa će stoga nastaviti. Od nastupa HR koji se mogu videti na YT ostalo je 15min. Sve ostalo je "shoegaze" psihodelija uz povecanu upotrebu vokala i zaokret u stilu. Dva sata nastupa koji meni nije legao. Recimo 4/10. Publika (oko 2000) je lepo reagovala mada nije bilo masovnog oduševljenja kako to nemci znaju.

 

 

el si slušao hr pre ovog koncerta

Link to comment


Golub završava nastup i najavljuje Čolu.  Život piše drame 😂

 

 

IMG_2722.jpeg

Edited by MeanM@
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

 

 

massive attack na arsenal festu :blink:, kada?

 

 

 

Nije se desilo.

 

1 hour ago, Eleniko said:

 

 

el si slušao hr pre ovog koncerta

 

A da li je trebalo?

Vidim da je žena popularna, ali ono što sam ukačio na YT me nije ni najmanje inspirisalo da kopam dalje.

Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

 

 

massive attack na arsenal festu :blink:, kada?

 

 

 

Možda je Arsenal pomešao sa Exitom, Massive je dolazio na Exit.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Klara said:

 

Možda je Arsenal pomešao sa Exitom, Massive je dolazio na Exit.

Bili su i u BG 2010. godine, u Areni. Ispred njih nastupila Martina Topley-Bird. Bila im je i gošća na par pesama.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...