Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

2 hours ago, Dada said:

Razumem te, ali sve je ovde dotakla i uprljala grabljiva i pohlepna sns-osvska ruka koja placa od nas otetim novcem, gadno i odvratno nam postane sve sto dodirne, kao okuzeno, svakodnevno je gledamo, pa jos na sve to - zar i Dzejmi, zar i Kejv?

 

Znam da je to posao, veliki biznis, ugovori - ne zna Nik ko smo mi, ko je Vucic, gde je Beograd, sta je BNV, jedan od nastupa, jedan od mnogih u nizu.

 

Da li bi isao kod Putina?

 

Dragi Nice, nemoj.

Svakako da jeste sve uprljano, zato ne znam zašto bi nekom bilo lakše da ode na Exit ili nastup Kejva u Areni, Domu Sindikata ili DOB, nego u BNV, svakako su organizatori uprljani i uvezani.

Ugradili su se u izgradnju autoputa onoliko pa sigurno neću da idem peške ili da vozim po sporednim putevima zbog toga. Mislim neka ide svako na koji koncert i lokaciju hoće/može samo su mi malo too much reakcije na ovaj koncert, kao da će za prisustvo istim trebati pristupnica SNSu.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

 

Ugradili su se u izgradnju autoputa onoliko pa sigurno neću da idem peške

:lolol:

  • Haha 2
Link to comment
30 minutes ago, *edited by mod said:

Svakako da jeste sve uprljano, zato ne znam zašto bi nekom bilo lakše da ode na Exit ili nastup Kejva u Areni, Domu Sindikata ili DOB, nego u BNV, svakako su organizatori uprljani i uvezani.

Ugradili su se u izgradnju autoputa onoliko pa sigurno neću da idem peške ili da vozim po sporednim putevima zbog toga. Mislim neka ide svako na koji koncert i lokaciju hoće/može samo su mi malo too much reakcije na ovaj koncert, kao da će za prisustvo istim trebati pristupnica SNSu.

Mozda su reakcije ostrascenije jer - nije Geozavod isto sto i Arena, Dom sindikata, Dom omladine, autoput, pa sve i da je jedan isti sns-ovac na celu svakog od njih,

Geozavod je simbol BNV mozda cak i vise nego ona kula, on je seme, klica, zacetak, prvoosvojeno blago od koga je zlo krenulo da se siri, napreduje, razliva po priobalju.

I nije Kejv isto sto i Boceli, nije svakom, nekom jeste, starni izvodjac koji dolazi u Bgd.

I nije ovaj koncert deo Kejvove evropske turneje (https://www.nickcave.com/tour-dates/), nego ugovoreni nastup bas na tom mestu.

 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Zašto bih se lišavao uživanja u performansu omiljenog mi umetnika zbog tričavog simbolizma?

  • +1 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Zašto bih se lišavao uživanja u performansu omiljenog mi umetnika zbog tričavog simbolizma?

Samo razmišljaš o ovozemaljskim zadovoljstvima.

Link to comment

Tako je, život brzo prođe

It's just a ride, enjoy while it lasts

Edited by Filozof manijak
  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Filozof manijak said:

Zašto bih se lišavao uživanja u performansu omiljenog mi umetnika zbog tričavog simbolizma?

Ma naravno, neko ce ici, neko nece, Pavle se cudio sto su reakcije ostre, pa pokusah da objasnim kako meni to izgleda.

 

Niti su oni koji ce ici SNS clanovi i pristalice, niti su oni koji nece ici veci i iskreniji protivnici AV i SNS nego oni koji ce ici.

  • +1 3
Link to comment
58 minutes ago, Dada said:

Mozda su reakcije ostrascenije jer - nije Geozavod isto sto i Arena, Dom sindikata, Dom omladine, autoput, pa sve i da je jedan isti sns-ovac na celu svakog od njih,

Geozavod je simbol BNV mozda cak i vise nego ona kula, on je seme, klica, zacetak, prvoosvojeno blago od koga je zlo krenulo da se siri, napreduje, razliva po priobalju.

I nije Kejv isto sto i Boceli, nije svakom, nekom jeste, starni izvodjac koji dolazi u Bgd.

I nije ovaj koncert deo Kejvove evropske turneje (https://www.nickcave.com/tour-dates/), nego ugovoreni nastup bas na tom mestu.

 

 

 

 

mene bi tu vise nerviralo sto je bnv organizator ili top sponzor, geozavod je savamala i nisam sigurna da ga treba prepustiti skakavcima, kc grad je odmah tu, i to zovu bnv, ne treba im dati.

ali oslobodjena sam dileme posto ne mogu da idem.

 

enivej, sta cemo sa bnv kad na vlast dodju nasi, ozbiljno pitam? i sta sa savamalom?

 

btw majstorski im je ovo potez, koncert ce biti pun, a mogli su da anticipiraju nezadovoljstvo lokacijom.

 

 

 

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
On 18. 2. 2024. at 23:25, notenoughreasonsforclaire said:

 

Slažem se! Takođe bih apelovao na forumske promotore da nas obaveste, ako znaju, da li postoje ikakve šanse da Altın Gün ovog proleća poseti ove krajeve (Beograd, Zagreb, Ljubljana) pošto bi ih bilo dobro videti kao šestorku jer Merve nakon ove turneje odlazi iz benda.

 

Evo Exit ih danas najavio.

  • Hvala 2
Link to comment
12 minutes ago, morgana said:

 

enivej, sta cemo sa bnv kad na vlast dodju nasi, ozbiljno pitam? i sta sa savamalom?

 

 

Jutros sam sa zenom pricao o tome, a ponukan upravo ovim koncertom. Iskreno, mislim da nece biti nista sa BnV, ostace tu gde jeste i uglavnom takav kakav jeste, a stigma ce verovatno vremenom cak da bledi. 

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Kampokei said:

 

Jutros sam sa zenom pricao o tome, a ponukan upravo ovim koncertom. Iskreno, mislim da nece biti nista sa BnV, ostace tu gde jeste i uglavnom takav kakav jeste, a stigma ce verovatno vremenom cak da bledi. 

 

to i ja mislim. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...