Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

On 4/11/2018 at 22:11, Frank Pembleton said:

Kako bre Žarkovo za NS?


...shiit has hit the fan....

 

Zarkovo za Ibarsku naravno. A za NS staju ili kod SC ili u centru Zemuna u zavisnosti kuda idu. Ili ne staju nigde.

Link to comment
prekjuče mi je gospođa došla iz beograda. sačekah je u lazarevcu a ona k'o iz topa:
"zamisli, peronska karta na BASu košta 180 dinara!". išla je onom lastrinom linijom uz busplus.

Znači ona je ušla na onoj baš glavnoj stanici?
Link to comment

E. Pokušavam da shvatim ekspanziju Resnika u smislu prevoza i ne uspevam... Produžili 94 potpuno besmisleno do Resnika. Sad krenula i linija BG voza Resnik-Prokop na svakih sat vremena (ok, rekonstruisana je pruga, ali zbog Prokopa a ne zbog Resnika...) Da li se možda do Jajinaca ide preko Resnika pa su zbog Vučićevih roditelja ili koga već ima tamo (onaj pokušaj atentata™ sa gomilom oružja pored puta je valjda bio u Jajincima?) pojačali sve prema Resniku?

Link to comment
On 4.4.2018. at 9:22, holden kolfild said:

ko se vozi dimitrijalom (trolom), a ne kuca se, pojacali (tj. uveli) su kontrolu izmedju podvoznjaka i zdravka celara u oba smera. a sad mi ridza rekao da ulaze i u 33 i 4nosam u z.celara do pravnog i nazad.

 

Jutros se rastrčali na sve strane, jedna ekipa ulazi stanicu posle Gradske, sledeća kod Marka Oreškovića. 

Link to comment
Just now, darling said:

ja se ne secam kad sam srela ridzu u prevozu. 

 

Čik dođi u Požešku, udarne trojke od pijace do Siti hola i nazad :) Špartaju od 8 ujutro do 8 uveče. 

Link to comment
2 hours ago, ajgor said:

 

Čik dođi u Požešku, udarne trojke od pijace do Siti hola i nazad :) Špartaju od 8 ujutro do 8 uveče. 

 

Ja poceo da forsiram 56 bas zbog toga, proredili su nekadasnje kontrole kod Ade i Sajma. Cini mi se da kod Sajma vise kontrolisu tramvaje nego autobuse.

 

A sto se tice price o peronskim kartama, mislim da ona mora da postoji da bi se sprecio vasar na uskim ulaznim peronima. Medjutim, overa povratne karte stvarno ne mora da kosta isto koliko i kupovina zetona.

Link to comment
29 minutes ago, Malvo said:

 

A sto se tice price o peronskim kartama, mislim da ona mora da postoji da bi se sprecio vasar na uskim ulaznim peronima. Medjutim, overa povratne karte stvarno ne mora da kosta isto koliko i kupovina zetona.

 

Sticajem okolnosti, često svraćam na zagrebačku autobusku stanicu. Tamo je pokušaj uvođenja peronske karte neslavno propao pre nekoliko godina, za uspomenu su im ostale montirane barijere ka polaznim peronima. Bandić jeste alav na prihode u gradski budžet, ali neretko javni protest urodi plodom, poput neuspelog uvođenja naplate ulaza na tamošnji sajam knjiga Interliber. 

Link to comment

Sad vidim da sam se nesrecno izrazio - nisam mislio (samo) na ulazne peronske barijere, nego i na prostor za cekanje autobusa na samoj stanici. Tu i bez nezeljenih gostiju ima malo prostora za prolaz i cekanje, mogu da zamislim sta bi bilo da se tu muvaju svakakvi kojima nije mesto, pa bilo bi u najmanju ruku Meka za dzeparose. Mora da postoji, sto ne znaci da, na primer, overa povratne karte treba da kosta kao i zeton za ulaz na stanicu.

Edited by Malvo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...