May 6May 6 2 minutes ago, SNARC said:Da je to problem, isao bi 24/7 live program na Informeru o tome..Bi, da ih nisu oni postavljali. Šine su postavljene 2019, od starta se tramvaji vuku preko mosta.https://n1info.rs/vesti/most-na-adi-tramvajska-pruga-propust/
May 6May 6 N1 Info RSPrva probna vožnja tramvajem preko Mosta na AdiNakon 35 godina, danas je tramvajskim šinama premošćena reka Sava, što se prvi put dogodilo 1984. godine, kada je stari savski most rekonstruisan za tramvajskiZahvaljujem i kompanijama „Energoprojekt” i „Kolos” koje su ovaj projekat uradile u roku, koji je bio do noćas u ponoć", rekao je Vesić.A ko će da ih menja ne mogu da nađem. Ovde sam naučio da je garancija 2 godine i da su morali drveni zbog ekologije.
May 25May 25 Vidim da se već piše na BG temi, ali neka i ovde.https://x.com/i/status/2058825955871699083 Edited May 25May 25 by vememah
Create an account or sign in to comment