Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

On 4/7/2018 at 23:21, El Guapo said:

Odavno sam prestao da plaćam taj harač, pre svega jer su bezobrazni. Ispratiš nekog do stanice i ne dozvoljavaju da doneseš prtljag do busa, već traže žeton.
Evo vam ga žeton, sad čekam bus na drugom mestu!

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 

 

Mislim da me je od svih troskova koje imam u zivotu  oduvek najvise nerviralo kad moram da platim tu peronsku kartu. I svakih godinu dve poskupi za 10-20 din da dodatno iznervira.

 

Kad pre nekih mozda 2 godine dolazim sa one druge strane gde ima samo par saltera i prvo sto vidim na ulasku u onu prostoriju je natpis: UZ KUPLJENU VOZNU KARTU BESPLATNA PERONSKA KARTA. Da sam imao sampanjac otvorio bih ga odmah. Ja sav srecan kupujem kartu, kad na njoj pise stanicka usluga 160 din (ili koliko je vec tada bilo). Ja pitam ovu cekaj bre, sta je ovo jel pise da je besplatna peronska karta. Ona kaze pa i jeste besplatna peronska, to je stanicna usluga.

 

Opsovo sam ih glasno sto inace bas izbegavam, znam naravno koliko se ta zena pita. Al sam se osetio bas kao da me, da izvinite na izrazu, pojebase necim cetvrtastim.

 

Jednom sam isao do Fransa da ih izbegnem, al inace idem na glavnu i uvek se iznerviram zbog tih 100 i kolko dinara. 

 

Jednostavno, nista mi ne daju za tu uslugu. Toalet se placa, trafike su skuplje nego po gradu, natsresnica mala, klupa dovoljno za 10% putnika. Mrsh majku vam jebem lopovsku!

Link to comment

Mene je strašno nerviralo da keva ranije kad je često išla, da je išla "na Žarkovo" . Osim što je , jelte Žarkovo u pitanju, ja se te stanice sećam kako sedim u busu a oni ljudi ko u trci pacova upadaju u bus...
Ali koliko se sećam peronska je bila mnogo manje...
Ništa biće stanica Palata Pravde...


...shiit has hit the fan....

Link to comment

po ovim iskustvima sto citam ispada da glavna autobuska stanica uopste nije potrebna :D osim za kupovinu karata :D dakle, decentralizovati stanicu i prihvatiti praksu putnika, stajanje medjugradskih puseva na odredjenim tackama u gradu i ulaz/izlaz putnika i to je to, negde smestiti parking za buseve da prenoce i gotova prica :D

Link to comment

Ne "ispada" tako, ja sam ti primer. Ja sam insistirao na odlasku na peron, sa plaćenom peronskom kartom...
Ali, ako je ta peronska polovina karte za prevoz, onda stvarno...


...shiit has hit the fan....

Link to comment

mad ko zna, kakvi su baksuzi mogu i da ubrzaju radove :D  uostalom uvek postoji opcija da se selim odatle ako bude bas ogavno sve to a bice ogavno jer stetocine nisu sposobne da naprave bilo sta sto nije ogavno

Link to comment

Od sutra Bg:voz na liniji Prokop - Resnik preko Rakovice "po prvi put u istoriji Beograda"*.

 

Polasci na sat vremena, u :00 iz Resnika, u :30 sa Prokopa, od 6am do 10pm.

 

http://infrazs.rs/2018/04/infrastruktura-zeleznice-srbije-u-roku-zavrsila-modernizaciju-pruge-topcider-rakovica-resnik-od-sutra-redovna-linija-bg-voza-izmedju-resnika-i-beograd-centra/

 

* za mladje forumase, putnicki saobracaj juznim krakom novog zeleznickog cvora je krenuo 1988. godine, a Beovoz Resnik-Zemun 1990. godine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...