Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

58 minutes ago, gospa buba said:

ali ali! njima je teshko i jedva kraj skrajem sastavljaju :(
 

 

mi sto placamo punu cenu uz karte, uz pretplatu da dobijemo i zastitne naocare. subvencionsani nek oslepe i polude. a tek oni sto ne placaju :D

 

Edited by darling
Link to comment

Razumem potrebu za reklamiranjem nasim nasusnim, ali ti neki fini detalji su mera kulture. Ne mora to biti nesto kao slicice iz pamfleta jehovinih svedoka, ali ne ni truba u lice. Da sam ja netko, proterao bih bilborde u Ebing odakle su i dosli, a na tv-u blokovi reklama bi isli kad treba, a ne u sred klifhengera. A do tada, ovo

 

Link to comment
13 hours ago, superkikiriki said:

Razumem potrebu za reklamiranjem nasim nasusnim, ali ti neki fini detalji su mera kulture. Ne mora to biti nesto kao slicice iz pamfleta jehovinih svedoka, ali ne ni truba u lice. Da sam ja netko, proterao bih bilborde u Ebing odakle su i dosli, a na tv-u blokovi reklama bi isli kad treba, a ne u sred klifhengera. A do tada, ovo

 

ja ne razumem. verovatno vec postoji i neki clan zakona u ekoloskom zakoniku koji ide meni u korist, koji me stiti od vizeulnog maltretiranja i zagadjenja, a tako dozivljavam reklame u javnom prostoru, samo nema ko da ga stavi u pogon. 

Link to comment

kakva je ono smrdljiva trola sto su je od skora ubacili u saobracaj?

ne znam jesam ja lud, cesto se vozim trolama, nisam je primecivao do pre neki dan

dakle radi se o vozilu iz cenim 60 ili 70 neke, dupla cini mi se, ima neka cudna sedista. uglavnom ajde sto je nenormalno bucna, nego nesnosno smrdi

ne znam kako vozaci izdrze smenu u onome :S

Link to comment

@pbg12345

 

Pretpostavljam da govoriš o zglobnoj Trolzi. Ti trolejbusi su 2003. godište, samo je ruski dizajn tako retro. Ima ih desetak u gspu, uglavnom su parkirana u Dunavskoj ulici van pogona Dorćol i po nekoliko nedelja, zato tako smrde. Koriste se samo u šihtama kada novije zglobne BKM trole ispadnu iz turaže ili u vreme odigravanja velikih sportskih utakmica.

Link to comment

Posle vesti o napadacu koji je napao i prebio dva kontrolora u busu za lazarevac i jednom cak slomio prste(sa sve slikom doticnog kontrolora u kuriru kako nosi gips) isplivali su snimci gde se vidi da je doticni kontrolor slomio prste dok je premlacivao putnika

 

 

Link to comment

kako su mediji preneli 

 

(FOTO) HOROR NA LINIJI 581: Putnik bez karte polomio prste kontroloru Bus Plusa, drugom povredio oko!

AGRESIJA

(FOTO) HOROR NA LINIJI 581: Putnik bez karte polomio prste kontroloru Bus Plusa, drugom povredio oko!

BEOGRAD 31.03.2018. 00:37h
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Napadač je pobegao kad je vozač otvorio vrata, kazali su u Bus Plusu

 

Bus Plus kontrolori M. D i N. P. napadnuti su i povređeni danas popodne u autobusu na liniji 581, koji saobraća na relaciji Beograd-Lazarevac. Kako su potvrdili iz Bus Plus sistema, na njih je oko 17:35, između stajališta Jablanička i Kneževac, nasrnuo putnik koji nije imao kartu.

 

- Putnik je udario pesnicom u desno oko M. D., a kontrolora N. P. u desnu ruku. Napadač je pobegao nakon što je vozač otvorio vrata - kazali su u Bus Plusu.

kontrolor M. DKONTROLOR M. DFOTO: KURIR

Na licu mesta je intervenisala policija, a ekipa Hitne pomoći je kontrolore prevezla u Urgentni centar.

 

- Pregledom je utvrđeno da N. P. ima tešku telesnu povredu šake, odnosno prelom prstiju na više mesta, dok je drugi kontrolor zadobio lakše povrede oka - navedeno je u saopštenju.

kontrolor N. P.KONTROLOR N. P.FOTO: KURIR

Podsetimo, prethodni napad se dogodio 19. marta na liniji 27, kada su kontrolora S. J. dva putnika bez karte kod stajajališta Novo groblje izvukli iz autobusa i izudarali. 

 

(Kurir.rs, A.S.B.)

Link to comment

ko se vozi dimitrijalom (trolom), a ne kuca se, pojacali (tj. uveli) su kontrolu izmedju podvoznjaka i zdravka celara u oba smera. a sad mi ridza rekao da ulaze i u 33 i 4nosam u z.celara do pravnog i nazad.

Link to comment

Omasio sam prevoz posle 100 godina :D Cekam kod NBG opstine 18, vidim na aplikaciji stize za 1-2 min. Nesto se zamislim, staje bus ja ulazim... Uzmem nesto da citam, pogledm posle nekolio minuta autoput, al ne deo oko Arene. Pitam koji je prevoz, kazu 611, za Dobanovce. Izadjem kod Zmaja i nazad, jedva docekam taj 611, odem do Tosinog bunara pa na 601. 

 

I kad sam mislio da sam se resio cimanja, lik ladno omasi iskljcunje na Mostaru. Onda stane, pa pokusa u rikverc na autoputu, sav pogubljen. Krenu ga napusavati redom sta radi... On stane i ne zna stace. Neki lik mu pored njega objasnio da ode pravo do one pupme kod  Deligradske i tu se okrene kroz prolaz. Ubedsimo ga i krenu on. Malo upadosmo u guzvu, al stigosmo. Naravoucenije, bolje ici peske ili taksijem :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...